Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Güneş tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde, SGK ve Güneş Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde yüksek standartlardaki sağlık hizmetlerinden SGK fark ücreti ödemeden faydalanabilirsiniz.

0-59 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes Güneşim tamamlayıcı sağlık sigortası satın alabilir. 6 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanabilmektedir.

Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Güneşim tamamlayıcı sigorta yaptırdıktan 2 ay sonra, geçmişe dayalı bir hastalık olmaması şartı ile ameliyat olabilir veya dahili yatış gerektiren tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. Özellikli tıbbi malzeme ve suni uzuv masrafları da poliçenin genel ve özel şartlarınca güvence altındadır.

Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme30.000TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv10.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi2.000 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi teminatına ek olarak satın alınan ve yıl içinde beyan edeceğiniz hastalıklar için teşhis işlemlerine ve hekim desteğine ait masraflar bu teminatın güvencesindedir.  Sigorta başlangıcından itibaren ayakta tedavi teminatını kullanabilirsiniz.

Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi
Teminatları
Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi2.000 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sigorta şirketinin yaptığı sözleşme ile anlaşmalı kurum listesini oluşturan ve bu sigorta sözleşmesinin şartlarına uygun olarak sigortalının teminat kapsamında ve limit dahilindeki tedavi masraflarını doğrudan sigorta şirketinden almayı kabul eden sağlık kurumlarıdır.

Güneş Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Güneş tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Güneş Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Güneşim tamamlayıcı sağlık ürününün fiyatı; Sağlık Uygulama Tebliğinde yapılan değişikliklere ve medikal enflasyona bağlı olarak değişen tanı ve tedavi yöntemlerinin maliyetine göre belirlenir. Ayrıca sigortalanacak kişinin doğduğu yıl ve yaşadığı şehre göre de fiyatlandırma yapılır.

Güneş Sigorta toplam prim tutarını 9 ay vadeli olacak şekilde sizden tahsil eder. Kendiniz, eşiniz ve çocuklarınızla birlikte poliçe almanız durumunda %10 aile indirimi uygular.

Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25404 TL782 TL
35491 TL948 TL
45627 TL1.212 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu Eskişehir’de yaşayan  fertler için düzenlenmiş olup; fikir vermek amaçlıdır ve nihai fiyat değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Güneş tamamlayıcı sağlık fiyatları için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Güneş Sigorta’nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Güneş Sigorta TSS

Ayda 125 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla