Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, sizin ve sevdiklerinizin beklenmedik sağlık sorunları için SGK ve Doğa Sigorta’nın sözleşmeli olduğu özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olmanızı sağlayan bir sağlık sigortasıdır.

0-59 yaş arası her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alabilir. Yalnız 18 yaşından küçük çocuklarınızın poliçeden yararlanabilmesi için anne veya babası ile birlikte sigortası başlatılmalıdır.

Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: SGK tarafından kapsam altına alınan yatarak tedavi işlemlerinin ve bu işlemlere ait tıbbi malzemelerin masraflarının karşılandığı teminattır. Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, ameliyat ve diğer tüm yatarak gerçekleşen işlemlerde teminat altındadır.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme10.000TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv30.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30
Tablo Tarih: 01.01.2020- Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamı ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi teminatı ile birlikte poliçeye eklenir. 24 saati aşmayan ve hastanede yatmanızı gerektirmeyen durumlarda; doktor muayenesi, röntgen, tahlil ve ileri tanı yöntemlerine ait masraflar ayakta tedavi teminatından karşılanır.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Doğa Sigorta Doğru Adım tamamlayıcı sağlık sigortasından daha yüksek fayda sağlayabilmeniz için poliçeye eklenen ekstra teminatlardır. Normal bir sağlık sigortasının ana kapsamında yer almayan fakat sağlık sigortanızı tamamlayan ve destekleyen ek teminatlar olarak düşünebilirsiniz. Üstelik bu ek teminatları sigorta şirketiniz size ücretsiz sunar.

Acil Kara Ambulansı

Doğru Adım sağlık sigortası satın alan sigortalılar, acil durumlarda ambulans teminatından yararlanabilir. Sigortacı sigortalının ambulans masraflarını onayladıktan sonra en yakın anlaşmalı özel hastaneye sevki yapılır. Doğa Sigorta’nın anlaşmasız olduğu ambulans firmasının kullanılması durumunda sigortalının hiçbir masrafı karşılanmaz.

Diş Bakım Paketi

Doğru Adım tamamlayıcı sağlık sigortasının başlangıç tarihinden 30 gün sonra kapsamlı diş tedavi paketi kullanılabilir. Doğa Sigorta’nın belirlediği kurumlara gitmeden en az 2 gün önce müşteri hizmetlerinden randevu alınmalıdır.

Check-up Paketi

Yılda bir kez olmak üzere check-up paketi kapsamında; doktor muayenesi, kan sayımı, akciğer grafisi, tam idrar tahlili, sedimantasyon, açlık kan şekeri, kolesterol ve total elektrokardiyografi  yaptırabilirsiniz. Check-up yaptırmaya karar verdiğiniz tarihten en az 2 gün önce randevu alınması gerekmektedir. Doğa Sigorta’nın check-up paketi için anlaşma yaptığı sağlık kurumlarında ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Sigorta şirketinin, sigortalılarına ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetini sunabilmek için anlaşma yaptığı özel sağlık kurumlarıdır. Özel hastanede yatışlı veya yatışsız tedavi hizmetinden doğan masraflar, sigorta şirketi tarafından SGK kuralları esas alınarak hastaneye ödenir.

Doğa Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık ürününün primi; kişinin yaş aralığı, cinsiyeti, ikamet adresi, geçmiş dönemde geçirdiği hastalıkları, teminat yapısı tercihi, SUT fiyatları gibi kriterler dikkate alınarak belirlenir. Belirlenen prim tutarı 9 eşit taksite bölünerek ödeme kolaylığı sağlanır. Ayrıca Doğa tamamlayıcı sağlık poliçesini ailecek alanlara %5 oranında aile indirimi yapmaktadır.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25333 TL872 TL
35378 TL1.044 TL
45474 TL1.304 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu ikamet ili Antalya olan bireyler için hazırlanmış olup; bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Doğa tamamlayıcı sağlık sigortası 2020 fiyatları için teklif almayı unutmayın! Doğa Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Doğa Sigorta TSS

Ayda 120 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 8 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla