Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Mapfre Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’sı aktif olan bireyleri, eşlerini ve çocuklarını anlaşmalı özel hastanelere gittiklerinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olmalarını sağlayan bir sağlık sigortası türüdür.

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigorta kapsamında faydalanabilir.

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Tıbben gerekli olması ve doktorun rahatsızlık ile ilgili ayrıntılı rapor hazırlaması şartıyla; sigortalının dâhili veya cerrahi yatışları, acil sağlık giderleri, küçük müdahaleleri poliçe özel şartlarına uygun olarak %100 karşılanır. Mapfre Sigorta, poliçenin başladığı günden sonra ortaya çıkmış ve tedavisinin ancak yatışlı müdahale ile mümkün olduğu hastalıklar için hemen hizmet vermeye başlar.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme5.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvTeminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Özel hastanede yatırılmayı, tedavi edilmeyi veya gözlem altında tutulmayı gerektirmeyen durumlarda kullanılan teminattır. Poliçede belirlenmiş doktor ziyaret limiti kadar bir yıl boyunca sigortanızdan destek alabilirsiniz. Doktor ziyaretlerinde sizden istenen laboratuvar ve görüntüleme işlemleri limitsizdir. Ancak doktor ziyaret limitiniz bittiğinde laboratuvar ve görüntüleme işlemeleri limitinizde bitmiş olacaktır.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Mapfre Sigorta’nın ana teminatlarının kapsamı ve limitinden bağımsız olarak poliçeye otomatik olarak eklediği bazı ek faydalar vardır. Bu ek faydalar Mapfre’den tamamlayıcı sağlık alanlara verilen bir hediyedir. Ek faydalar sigorta şirketinin anlaşma yaptığı kurumlarda ücretsiz olarak kullanılır.

Acil Kara Ambulans

Travma sonucu yaralanma, uzuv kaybı, yanık, 39.5 üzeri ateş veya zehirlenme gibi yaşamsal fonksiyonları tehdit eden durumlarda sigortalı acil kara ambulansı ile hastaneye nakledilir. Bu süreçte oluşan tüm masraflar da sigorta şirketine aittir.

Diş Bakım Paketi

Diş tedavisine ait masraflar tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında karşılanmamaktadır. Ancak Mapfre Sigorta sigortalılarının diş sağlığını önemsediği için diş bakımı ile ilgili küçük bir paketi hediye eder. Diş bakım paketinin kapsamını öğrenmek için sigorta danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Mapfre Sigorta’nın sigortalısına ücretsiz bir şekilde teminatlardan yararlanma imkanı veren ve poliçenin özel şartlarına uygun sağlık hizmeti sunan özel hastaneler veya polikliniklerdir. Anlaşmalı sağlık kurumu listesi sigorta şirketi tarafından güncellenir ve güncellenen son liste esas alınarak ücretsiz tedavi hizmeti sunulur.

Mapfre Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Mapfre Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Fark Yok tamamlayıcı sağlık poliçesinin fiyatı; gün, ay, yıl şeklinde hesaplanan yaşa ve ikamet İstanbul içi veya İstanbul dışı olacak şekilde hesaplanır. Mapfre Sigorta, sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır. Havale ile taksitli ödeme seçeneği yoktur. Taksitlendirme sadece kredi kartına yapılır.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25355 TL893 TL
35355 TL893 TL
45444 TL1.112 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu Kocaeli’de ikamet eden bireyler için hazırlanmış olup; fikir vermek amaçlıdır ve son fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Mapfre Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için teklif almayı unutmayın! Mapfre Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Mapfre Sigorta TSS

Ayda 165 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla