Facebook Pixel
tamamlayicisaglik.com

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

user-avatar

Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde Groupama ile sözleşmeli geniş özel hastane ağı içerisinden, nitelikli sağlık hizmetlerinden ekstra ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. SGK'lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

HİSS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Poliçe başlangıç tarihinden 3 ay sonra yatışlı tedavi olmanız gerektiğinde ameliyat, ameliyat malzemeleri,  yoğun bakım ünitesi, ameliyat sonrası fizik tedavi masrafları kapsam dahilindedir. Ayrıca ameliyat gerektirmeyen yatarak tedavilerde poliçe kapsamında %100 karşılanır.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 01.08.2021- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Rahatsızlık veya hastalık sebebiyle tanı ve tedaviniz için hastanede hekim tarafından yapılan muayeneler, gerekli görülen laboratuvar tetkikleri ile tanı işlemlerinin masrafları ayakta tedavi limitinden ödenir. Ameliyat sonrası hariç diğer fizik tedavi masrafları da kapsam altındadır.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 01.08.2021- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: HİSS tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamlı teminatlarına ek olarak zengin asistans hizmetleri sunar. 7/24 faydalanabileceğiniz bu hizmetler ile kendinizi daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Acil Yardım ve Acil Danışma

Sigortalının isteği ve kontrolü dışında gerçekleşen, ölüm tehlikesi olan acil durumlarda, Groupama Sigorta sizi korumaya alır ve hastaneye naklinizi sağlar. Yerinde müdahale ve ambulans ile taşıma hizmetinden doğan masraflar güvence altındadır.

Check-up

Belirli tetkik ve tahlillerin içinde bulunduğu check-up teminatı sayesinde yıllık sağlık kontrolünüzü hiçbir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

Diş Paketi

Yılda 1 kez olmak üzere anlaşmalı klinik ve diş hekimlerinde; diş temizliği, muayene, teşhis ve tedavi planlaması gibi birçok işlemi ücretsiz yaptırabilirsiniz. Poliçe kapsamında bulunmayan dental hizmetler anlaşmalı klinik ve diş hekimlerinde Türk Diş Hekimleri Birliği Taban Fiyat Tarifesinden verilecektir.

Acil İlaç Gönderimi

Seyahat esnasında, tıbbi gerekliliği  asistans şirketinin medikal ekibi tarafından onaylanan, eşdeğeri bulunamayan reçete edilmiş ilaçlar temin edilir, masrafı Lehdar tarafından karşılanır. Nakliye ücreti 10 kg.'a kadar ödenir.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Groupama Sigorta'nın anlaşmalı kuruluşlarından, HİSS tamamlayıcı sigortası sayesinde acil olsun veya olmasın sağlıkla ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz. Bu ürün SGK'dan geriye kalan fark ücretini tamamladığı için devlet güvencesinde olmanız gerekmektedir. Aksi halde anlaşmalı özel kurumlardan destek alamazsınız.

Groupama Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Groupama HİSS poliçenin fiyatı; kişinin yaşı ve yaşına bağlı olarak risk seviyesi, ikamet adresi, ürün kapsamı, sağlık geçmişi ve sağlık hizmet tarifesindeki değişime göre belirlenir. Belirtilen bu prim üzerinden aile olarak poliçe satın alanlara %5 oranında aile indirimi yapılır ve tamamlayıcı sağlık sigortası primi kredi kartına 9 taksit ile tahsil edilir.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 318 TL 948 TL
35 407 TL 1.068 TL
45 583 TL 1.295 TL
Tablo Tarih: 01.08.2021- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu ikamet ili Bursa olan bireyler için hazırlanmış olup; bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları 2020 için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Groupama Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Evet Hayır

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 69 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

[email protected]
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın