Groupama Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

user-avatar

Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde Groupama ile sözleşmeli geniş özel hastane ağı içerisinden, nitelikli sağlık hizmetlerinden ekstra ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. SGK'lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

HİSS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Poliçe başlangıç tarihinden 3 ay sonra yatışlı tedavi olmanız gerektiğinde ameliyat, ameliyat malzemeleri,  yoğun bakım ünitesi, ameliyat sonrası fizik tedavi masrafları kapsam dahilindedir. Ayrıca ameliyat gerektirmeyen yatarak tedavilerde poliçe kapsamında %100 karşılanır. Aşağıdaki tablodan yatarak tedavi kapsamını inceleyebilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 10.01.2023- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Rahatsızlık veya hastalık sebebiyle tanı ve tedaviniz için hastanede hekim tarafından yapılan muayeneler, gerekli görülen laboratuvar tetkikleri ile tanı işlemlerinin masrafları ayakta tedavi limitinden ödenir. Ameliyat sonrası hariç diğer fizik tedavi masrafları da kapsam altındadır. Aşağıdaki tablodan ayakta tedavi kapsamını inceleyebilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 10.01.2023- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: HİSS tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamlı teminatlarına ek olarak zengin asistans hizmetleri sunar. 7/24 faydalanabileceğiniz bu hizmetler ile kendinizi daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Acil Yardım ve Acil Danışma

Sigortalının isteği ve kontrolü dışında gerçekleşen, ölüm tehlikesi olan acil durumlarda, Groupama Sigorta sizi korumaya alır ve hastaneye naklinizi sağlar. Yerinde müdahale ve ambulans ile taşıma hizmetinden doğan masraflar güvence altındadır.

Check-up

Belirli tetkik ve tahlillerin içinde bulunduğu check-up teminatı sayesinde yıllık sağlık kontrolünüzü hiçbir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

Diş Paketi

Yılda 1 kez olmak üzere anlaşmalı klinik ve diş hekimlerinde; diş temizliği, muayene, teşhis ve tedavi planlaması gibi birçok işlemi ücretsiz yaptırabilirsiniz. Poliçe kapsamında bulunmayan dental hizmetler anlaşmalı klinik ve diş hekimlerinde Türk Diş Hekimleri Birliği Taban Fiyat Tarifesinden verilecektir.

Acil İlaç Gönderimi

Seyahat esnasında, tıbbi gerekliliği  asistans şirketinin medikal ekibi tarafından onaylanan, eşdeğeri bulunamayan reçete edilmiş ilaçlar temin edilir, masrafı Lehdar tarafından karşılanır. Nakliye ücreti 10 kg.'a kadar ödenir.

Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası ek teminatlarını detaylıca incelemek isterseniz "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Groupama Sigorta'nın anlaşmalı kuruluşlarından, HİSS tamamlayıcı sigortası sayesinde acil olsun veya olmasın sağlıkla ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz. Bu ürün SGK'dan geriye kalan fark ücretini tamamladığı için devlet güvencesinde olmanız gerekmektedir. Aksi halde anlaşmalı özel kurumlardan destek alamazsınız.

Groupama Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Groupama HİSS poliçenin fiyatı; kişinin yaşı ve yaşına bağlı olarak risk seviyesi, ikamet adresi, ürün kapsamı, sağlık geçmişi ve sağlık hizmet tarifesindeki değişime göre belirlenir. Belirtilen bu prim üzerinden aile olarak poliçe satın alanlara %5 oranında aile indirimi yapılır ve tamamlayıcı sağlık sigortası primi kredi kartına 9 taksit ile tahsil edilir.

Aşağıdaki tabloda belirli bir ortalama alınarak hesaplanmış Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 1.014 TL 3.086 TL
35 1.147 TL 3.822 TL
45 2.294 TL 5.090 TL
Tablo Tarih: 10.01.2023- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu ikamet ili Bursa olan bireyler için hazırlanmış olup; bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Groupama Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı Nedir?

Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında; limitsiz yatarak tedavi, yıllık 10 adet doktor muayenesi, doktor muayenesine bağlı olarak istenecek laboratuvar ve görüntüle işlemleri, 20 seans limitli fizik tedavi ile doğum teminatı yer alır. Detaylı bilgi almak ve diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırma yapmak için teklif alabilirsiniz.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran herkes sigorta şirketinin belirlediği kurallara tabi olmak durumundadır. Groupama özel şartları kapsamında; teminat kapsamı, bekleme süresi uygulanan durumlar, teminat dışı kalan durumlar, ek teminatları kullanmak için sağlanması gereken şartlar ile poliçe yenileme dönemi için uygulanacak prosedür yer alır. Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartlarını incelemek için "Doküman Merkezi" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Groupama Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdıysanız öncelikle e-devlet üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Dilerseniz sigorta şirketi ile dilerseniz poliçenizi yaptırdığınız aracı kurum ile iletişime geçerek sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Eğer tamamlayicisaglik.com aracılığıyla Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdıysanız 0216 368 45 45 no'lu hattan bizi arayabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 4 Mayıs 2023 Perşembe

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

 

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “Dijital İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

 

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Elif Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, platformumuzun sigorta dalında en tecrübeli isimlerindendir.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 65 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın