Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK’sı aktif olan bireyler özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

0-60 yaş arası her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Demir Hayat Sigorta’nın Farkı Bizden tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanabilir.

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklar için dahili veya cerrahi yatışlarda kullanılan teminattır. Ayrıca tıbbi malzeme, küçük müdahale ve yatışlı tedavilerde ihtiyaç duyulan tüm sağlık hizmetleri yatarak tedavi teminatı kapsamındadır.

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme10.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvTeminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi15 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Poliçe başlangıç tarihinden itibaren; doktor muayenesi ve bu muayeneye bağlı yapılacak diğer sağlık işlemlerinin masraflarının karşılandığı teminattır. Doktor muayene sayısı limitlidir ancak doktorunuzun talep edeceği tahlil ve tetkik gibi işlemler limitsizdir.

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 01.08.2020- Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Farkı Bizden sağlık sigortasına sahip olan sigortalılar yukarıda bahsettiğimiz ana teminatların haricinde ek teminatlara da hak kazanırlar. Ek teminatlar, Demir Hayat Sigorta’dan sigortalılarına hediye olarak verilir.

Online Doktor

Tamamlayıcı sağlık sigortanızın aktif olduğu süre boyunca sağlığınızı korumak için doktor tavsiyesi alabilirsiniz. Sağlık problemleriniz varsa yine Demir Hayat’ın online doktorlarından destek alabilirsiniz.

Diş Bakım Paketi

Ücretsiz olarak poliçeye dahil edilen bu paket tedavi amaçlı değildir. Demir Hayat Sigorta, sigortalının diş sağlığını korumak için ihtiyaç duyabileceği diş taşı temizliğine ait masrafları üstlenir.

Mini Check-up

Demir Hayat Sigorta’nın kapsamını belirlediği ve yılda sadece 1 defa kullanılabilen check-up paketi poliçeye ücretsiz olarak eklenir. Check-up paketinden faydalanmak için, 0850 252 04 04 numaradan randevu almanız yeterlidir.

Ambulans

Sigortalının sağlık durumunun bozulması ve buna bağlı komplikasyonlar yaşayarak kötüye gitmesi durumunda Demir Hayat Sigorta’nın provizyon merkezini arayarak ambulans talep edebilir. Kara ambulansı poliçe aktifliği devam ettikçe kullanılabilir ancak deniz veya hava ambulansı teminat dışıdır.

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Demir Hayat Sigorta’dan poliçe almış olan sigortalılara sağlık hizmeti veren, sigorta şirketi ile özel anlaşması bulunan hastane, poliklinik ve tanı merkezleridir. Sigorta şirketinin anlaşması dışında; hastane, poliklinik ve tanı merkezlerinin aynı zamanda SGK ile de anlaşmalı olması gerekmektedir.

Demir Hayat Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini görmek için tıklayabilirsiniz.

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Farkı Bizden ürününün fiyatı; doğduğunuz yıl, teminat kapsamınız, geçmiş hastalıklarınız, sağlık kurumlarındaki fiyat artışına göre oluşturulur. Farkı Bizden poliçesinin toplam prim tutarını 9 taksite böler ve aileniz ile birlikte poliçe almanız durumunda %5 aile indirimi uygular.

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25335 TL819 TL
35493 TL1.122 TL
45638 TL1.364 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu 25, 35 ve 45 yaşındaki fertler için düzenlenmiş olup; fikir vermek amaçlıdır ve nihai fiyat değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

 

Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif almayı unutmayın! Demir Hayat Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Demir Hayat Sigorta TSS

Ayda 100 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 8 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla