Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Bupa Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile seçkin özel hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz. Ayrıca Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olduğunuzda senCard dünyasının sunduğu ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmeniz için SGK’lı ve 0-55 yaş aralığında olmanız gerekir. Acıbadem Sigorta’dan ailecek tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabileceğiniz gibi sadece çocuklarınız için de güvence oluşturabilirsiniz.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı; yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatından oluşur. Dilerseniz poliçenize ekstra prim ödeyerek doğum teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatı: Tıbbi zorunluluk nedeni ile hastanede yatarak tedavi olmayı gerektiren durumlarda, hastaneye yatıştan çıkışa kadar oluşacak tüm masraflar bu teminatın güvencesi altındadır. Yatarak tedavi giderleriniz, poliçenizin özel şartları ve teminat limitleri dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanacaktır.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları
Teminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme5.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv30.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.04.2020- Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatarak tedavi olmanızı gerektirmeyen bir rahatsızlık durumunda; doktor muayenesi, tanı, teşhis ve tedavi planlaması için oluşan tüm masraflar Acıbadem Sigorta’nın güvencesi altındadır.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.04.2020- Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Acıbadem tamamlayıcı sigorta kapsamına ücretsiz olarak dahil edilen ek teminatlar, standardı yükseltilmiş sağlık hizmetlerinden faydalanmanızı sağlar. Böylelikle ihtiyacınız olduğu anda tamamlayıcı sağlık sigortanız sayesinde birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Acil Ulaşım

Hayati tehlikenin geliştiği durumlarda, sigortalının en yakın anlaşmalı sağlık kurumuna kara ambulansı ile sevk edilmesi gerekiyorsa, ambulans masrafları sigorta şirketi tarafından ödenir. Eğer sigortalının sağlık durumu kara ambulansı ile sevk edilmeye müsait değilse, hava veya deniz ambulansı da kullanılabilir. Ancak her türlü ambulans ile yurtdışına sevk durumu söz konusu değildir.

Evde Bakım

Hastanede yatarak yapılan tedavi sonrası sigortalının tedavisinin evde devam etmesi gerekiyorsa, evde bakım teminatı devreye girer. Sigortalıyı tedavi eden doktorun oluşturduğu rapor Acıbadem Sigorta tarafından onaylandıktan sonra 56 gün boyunca evde bakım hizmeti sağlanır. Evde bakım hizmeti, tıbbi bakım ve tedavi eğitimi almış sağlık personeli tarafından gerçekleştirilir.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anlaşmalı hastaneler, tamamlayıcı sağlık sigortasının kullanılabileceği medikal hizmet ağını ifade eder. Poliçenizi, Acıbadem Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı kurumlar listesinde bulunan hastanelerde kullanabilirsiniz.

Acıbadem tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesi; T1 ve T2 olmak üzere 2 seçenekten oluşur:

T1: SGK ve Acıbadem Sigorta ile tüm branşlarda anlaşmalı özel hastanelere ek olarak, sadece belirli branşlarda SGK anlaşması olan özel hastanelerde bu medikal hizmet ağının içindedir.

T2: SGK ve Acıbadem Sigorta ile tüm branşlarda anlaşmalı olan özel hastanelerin bulunduğu medikal hizmet ağıdır.

Acıbadem Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kurumlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; doğum yılınız, cinsiyetiniz, yaşadığınız şehir ve tercih edeceğiniz medikal hizmet ağına göre belirlenir. Poliçe bedelini peşin ödemeniz veya ailecek poliçe yaptırmanız durumunda indirim alabilirsiniz. Ayrıca poliçenizin toplam primini 8 eşit taksit ile kolayca ödeyebilirsiniz.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25393 TL1.268 TL
35691 TL1.596 TL
451.097 TL2.141 TL
Tablo Tarih: 01.04.2020- Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu ikamet ili İstanbul olan kişileri bilgilendirmek için hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat listesine ulaşmak için tıklayın! Acıbadem Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta TSS

Ayda 170 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla