Evdeki Çalışanlarınız İçin En Uygun Sağlık Sigortasını Almanın Yolu

blog-image

Yanınızda çalışanınız ister bakıcı, ister yardımcı, ister şoförünüz olsun, aslında hayatınızdaki birçok şey evinizde bulunan yardımcıların çevresinde gelişir. Birisi bile izin alsa programlarınız baştan sona değişebilir. Hele bir de hasta olup finansal destek isterlerse, sizin için zorlayıcı durumlar yaratabilirler. Evdeki çalışanlarınız için sağlık sigortası satın almayı hiç düşündünüz mü?

Eğer yardımcınız hastalanırsa ya da bir kaza geçirirse bu kabus daha da kötü bir hale gelir. Bir de evdeki çalışanınız bir şekilde çalışamaz hale gelirse, onların sağlığı için kendinizi sorumlu hissedebilirsiniz ve bu durumu çözmek için sıradan bir finansal yardımdan daha fazlası gerekebilir. Emin değilsiniz. Hayır diyemezsiniz - evet demek de istemiyorsunuz.

Onlar size yıllardır hizmet ettikleri ve ailenizin de bir parçası haline geldikleri için ödemekle yükümlüsünüz. Merhamet temel mantığı öldürür, onların hizmetlerini kaybetme korkusu da kalan mantığı öldürür ve sizi parasız bırakır. Ama emin olun durumların bu raddeye gelmesi gerekmiyor. Evdeki çalışanlarınıza da yardımı dokunacak çok daha akıllıca, etkili, ucuz bir yolu var. Onlara düşük tutarlı sağlık sigortası satın alın. Ucuz sağlık sigortası satın almak o kadar basit bir çözümdür ki çoğumuzun bunu göz önünde bulundurmayışı oldukça şaşırtıcıdır. Hızlıca bir bakalım - hem bir sürü paradan tasarruf edin hem de en iyi iş veren olun. Kulağa hoş geliyor, değil mi?

Neden evdeki çalışanlarınız için sağlık sigortası almalısınız?

Temel bir araştırma yaptığınızda, yardımcılarınız için birçok sağlık sigortası olduğunu göreceksiniz. Problem nasıl yaklaşacağınızı bilemiyor olmanız olabilir. İyi haber şu ki tüm o karmaşık süreçlerle uğraşmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken hizmetlileriniz/şoförleriniz için internetten düşük teminatlı, ucuz bir sağlık sigortası almak. Çünkü onların ihtiyacı pahalı hastaneler değil, temel ve daha ucuz sağlık hizmetlerini karşılayabilmek. Bu nedenle düşük miktarlar bile hayat kurtarıcı olabilir.

Bu ucuz sağlık sigortası için ne kadar vereceksiniz?

İnanın oldukça az. İnternet üzerinden araştırmanızı yapabilir, poliçeleri karşılaştırabilir, çalışanlarınızın detaylarını yazarak filtreleyebilir ve onlara ihtiyaçlarını karşılayacak hatta belki hayat kurtaracak sıradan bir sigorta planı alabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokan çalışanlarınız için 10 dakikanızı ayırın ve onları en uygun fiyatlarla güvence altına alın.

Sağlıkla kalın.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bunlar da ilgilinizi çekebilir

Sağlık Sigortası Şirket Değişikliği Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey
Sağlık Sigortası Şirket Değişikliği Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Sağlık sigortası şirket değişikliği ise; mevcut sigorta şirketinden memnun olmayanların s...

Sigorta
21 Haziran, Perşembe
Tümünü oku
Seyahat Sağlık Sigortası
Seyahat Sağlık Sigortası

Yabancı bir ülkeyi ziyaret etmek, birçok kişi için heyecan verici bir deneyim olsa da bazı...

Sigorta
10 Eylül, Perşembe
Tümünü oku
Ömür Boyu Yenileme Garantisi Hakkında Bilmedikleriniz
Ömür Boyu Yenileme Garantisi Hakkında Bilmedikleriniz

Son zamanlarda tamamlayıcı sağlık sigortası sık sık gündeme gelmekte ve tanıtımı yapılmak...

Sigorta
4 Haziran, Pazartesi
Tümünü oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın