Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Güneş Sigorta ve Halk Sigorta Eylül 2020 itibari ile birleşmiş olup, Türkiye Sigorta çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, yatarak ve ayakta tedavi teminatı kapsamına aldığı sağlık hizmetlerini limitsiz sunmasıyla ön plana çıkar. Ayrıca Ekstra Sağlık veya Avantaj Sağlık planları ile sadece yatarak tedavileri ve ileri tanı yöntemlerini güvence altına alabilirsiniz. Böylelikle bütçenizi de çok yormadan standardı yüksek hastanelere kolaylıkla gidebilirsiniz.

18 yaşından büyük 55 yaşından küçük fertler, Okyanus Sağlık Sigortası satın alabilirler. Ancak 18 yaşından küçük olanlar anne veya babası sigortalı olmadan poliçe kapsamına giremezler.

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigortalının organlarında veya vücut sistemlerinde bozulma olduğu ve tedavisinin ancak hastane ortamında yapılabileceğine dair raporun bulunması durumunda yatarak tedaviler limitsiz karşılanır. Ayrıca küçük müdahale teminatı altında; alçı uygulaması, ben ve lipom alımı, besin zehirlenmesi ve ishal nedeniyle kısa süreli yatışlar, basit yanık tedavileri, kulak yıkama, deriden yabancı cisim ve gözden metal çapak çıkarma, cilt kesilerine müdahale, migren ve akut gastrik kriz gibi durumların masrafları da karşılanır.

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme500 TL
Yoğun Bakım90 gün
Kroner AnjiografiLimitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv20.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi20 seans
Tablo Tarih: 01.10.2020- Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası ayakta tedavi teminatı kapsamında yapılacak muayene, kontrol, ileri tanı yöntemleri ve tahlil masrafları sigorta şirketi tarafından %80 karşılanır. Geriye kalan %20’lik ödeme tutarı sigortalı tarafından hastaneye ödenir. Okyanus Limitsiz Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamında yardımcı tıbbi malzeme teminatı da verilir. Yardımcı tıbbi malzeme teminatı, sigortalının tedavisini dışarıdan desteklemek amaçlı takılan ve taşınabilir tıbbi araçlar için güvence oluşturur.

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene LimitiLimitsiz
RöntgenLimitsiz
Tahlil ve TetkikLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.10.2020- Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Okyanus Sağlık Sigortası’nın aktif olduğu bir yıl boyunca kendinizi daha özel hissetmeniz için Türkiye Sigorta ücretsiz sağlık taraması ve tıbbi danışmanlık hediye eder. Ayrıca 5 yıl boyunca Türkiye Sigorta’dan Okyanus Sağlık Sigortasını yenileyen sigortalılar Sadakat Paketi ile birçok avantaj elde eder.

Ambulans Hizmetleri

Acil Tıbbi Danışma ve Ambulans Hattı’nı arayarak Türkiye Sigorta’dan ambulans talep edebilirsiniz. Ambulans teminatını acil durum olarak adlandırılan anaflaktik şok, astım krizi, kalp krizi, akut masif kanamalar gibi vakalarda ve sadece yurt içinde kullanabilirsiniz.

Check-up Tarama

18 yaşından büyük Okyanus Sağlık Sigortası kullanan herkes check-up teminatından yararlanabilir. Chcek-up teminatının kapsamını doktorunuz veya siz belirleyemezsiniz. Türkiye Sigorta check-up paketinin içeriğini kendisi belirler ve yılda bir kere yaptırmanıza müsade eder.

PSA ve Mamografi Tarama

Prostat kanseri veya meme kanserinin erken teşhisi için yapılan bu taramaların masrafları Türkiye Sigorta tarafından karşılanır. Sigortalının bu taramalardan faydalanabilmesi için 40 yaşın üstünde olması ve sözleşmeli kurumlarda kullanması gerekmektedir.

Sadakat Paketi

Ömür boyu yenileme garantisi kazanmış ve en az 5 yıldır Okyanus Sağlık Sigortası kullanan sigortalıların, doğuştan gelen veya teminat dışı bırakılmış bazı hastalıkların tedavi giderleri poliçe kapsamında 100.000 TL limitle karşılanır.

Sadakat paketinin içeriğinde; septum deviasyonu, konka hastalıkları, skolyoz, kifoz ve lordoz, doğumsal rahatsızlıklar (genetik hastalıklar hariç), yıllık 6 seans psikolojik danışmanlık, alzheimer, parkinson, halluks valgus, pess planus ve epilepsi hastalıkları vardır.

Evde Tıbbi Bakım ve Tedavi

Hastaneden taburcu olduktan sonra tedavinin evde devam etmesi gereken durumlarda, sigorta şirketinin görevlendirdiği tıbbi personelin evde yaptığı bakım ve tedavi masrafları en fazla 60 güne kadar olmak koşuluyla bu teminat kapsamında ödenir.

Özel sağlık sigortası kapsamı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anlaşmalı hastaneler; sigorta şirketi ve anlaşmalı sağlık kurumu arasında yapılan sözleşme ile sigortalının teminat kapsamı ve limitine göre tedavi giderlerini doğrudan sigorta şirketinden almayı kabul eden doktorlar, yetkili hastaneler, radyolojik tanı ve görüntüleme merkezleri ile fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleridir.

Türkiye Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler için tıklayın!

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Okyanus Sağlık Sigortasının fiyatı; sigortalı olmak isteyen kişilerin yaşına ve yaşadığı ile göre değişir. Ayrıca tercih edeceğiniz network paketinin kapsamı da fiyatı değiştiren kriterlerdendir. Aynı aileden olan birden fazla kişinin tek bir poliçede sigortalanması durumunda %7.5 oranında ekstra indirim yapılır. 8 taksit seçeneği ile bir yıllık prim tutarı kolaylıkla ödenebilir.

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
254.846 TL
355.511 TL
457.633 TL
Tablo Tarih: 01.10.2020- Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi limitsiz ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Türkiye Sigorta ÖSS

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

Check-up, PSA, Mamografi,

Evde tıbbi bakım,

8 taksit avantajıyla

Bizi Arayın!