Ray Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Acil bir durumda ailenizin ve kendinizin sağlıkla ilgili problemlerine hızlıca çözüm bulmak ve maliyetlere karşı tedbirli olmak istiyorsanız Ray özel sağlık sigortasının alternatif sağlık planlarından faydalanabilirsiniz. Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Hizmet almak istediği hastane konusunda seçici olan 7 yaşından büyük 64 yaşından küçük herkes, Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası satın alabilir. 7 yaşından küçük fertler için tek başına poliçe düzenlenemez. Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası kapsamında 7 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte güvence altına alınır.

Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigortalının hastalığı için yapılan incelemeler sonucunda durumunun gözlemlenmesi ve tedavi edilmesi için hastaneye yatırılması durumunda yatarak tedavi teminatı devreye girer. Bu yatışın gerekliliği yapılan incelemeler baz alınarak raporlaştırılmalıdır. Acil olmayan ve planlı yatışlar için en az 48 saat önce sigorta şirketinden onay alınmalıdır.

Ray Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme750 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi20 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Kişinin sağlığı ile ilgili şikayete bağlı olarak gerçekleştirilen muayenesi ve bu muayeneye bağlı yapılan tüm tetkikler ve fizik tedavi işlemleri ayakta tedavi kapsamında değerlendirilir. Poliçesinde ayakta tedavi teminatı bulunan sigortalılar ilaç ve aşı teminatından da yararlanabilir. Eğer tıbbi gerekliliği söz konusu ise Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış vitaminlerde kapsam dahilindedir.

Ray Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti3.000 TL
RöntgenAyakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve TetkikAyakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı YöntemleriAyakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi1.500 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı ek teminatlar paketi sunur. Ücretsiz ek teminatlar Ray Sigorta’dan özel sağlık sigortası alan herkese verilir. Ücretli ek teminatlar ise sadece Medium veya Large paket tercih eden sigortalılara ekstra prim ödemeleri koşulu ile verilir.

Tıbbi Danışmanlık Hattı ve Ambulans Hizmetleri

Sigortalının sağlık durumunun ağırlığından dolayı bir an önce hastaneye ulaştırılması gereken durumlarda veya bir hastaneden başka bir hastaneye nakil gerektiğinde Ray Sigorta’dan ambulans hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca acil olsun veya olmasın sağlıkla ilgili her konuda bilgi alabileceğiniz Ray Sigorta çağrı merkezine 365 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Check-up Tarama

Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası 3 farklı plandan oluşur. Tercih edilen plana göre sigortalının poliçesine Platin, Altın veya Gümüş check-up paketi eklenir. Check-up paketlerinin kapsamı birbirinden farklıdır. En kapsamlı olan Platin Check-up paketidir.

Yıllık Kontrol Teminatı

Yıllık kontrol teminatı, PSA veya Mamografi taramasından oluşur. Yaşınız ve cinsiyetinize bağlı olarak özel sağlık poliçenize ücretsiz olarak eklenir. Kanserden korunmak veya erkenden teşhis edebilmek için uygulanan bu taramanın masrafları Ray Sigorta tarafından %100 karşılanır.

Diyetisyen Muayene ve Psikiyatri Muayene Teminatı

Yılda bir defa Ray Sigorta tarafından belirlenen kurumlarda, diyetisyen ve psikiyatri muayenesi tüm sigortalılara hediyedir.

Evde Hemşire Bakım Teminatı

Hastane ortamı dışında sigortalının tedavisinin devam ettirilmesi için görevlendirilen hemşire ve hemşirenin uyguladığı tedavilerin masrafı bu teminattan karşılanır. Masrafların sigorta şirketinden karşılanması için doktor raporu zorunludur.

Ray Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ray özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini inceleyebilirsiniz.

Ray Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası’nın primi; kişinin sağlıklı olduğu kabul edilerek doğduğu yıl ve yaşadığı şehre göre belirlenir. Ayrıca sigortalının Platin, Altın veya Gümüş plan tercihi de ödenecek primi etkilemektedir. Sigortalı, toplam primin %25’i peşin geriye kalan tutarıda 5 taksitle ödeyebilir. Sağlığım Rayında Sağlık Sigortasını ailesi ile birlikte alanlar %10 aile indirimi avantajından yararlanabilirler.

Ray Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
252.700 TL
353.072 TL
454.862 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi 3.000 TL, hastane seçimi Altın Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Ray Sigorta ÖSS

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

Check-up, PSA, Mamografi,

Diyetisyen ve Psikiyatri Muayenesi,

8 taksit avantajıyla

Bizi Arayın!