Groupama Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Groupama Sigorta, tüm Türkiye’de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

user-avatar

Beklenmedik sürprizlere karşı hem yurtiçinde hem yurtdışında tedavi masraflarını üstlenen Groupama Sigorta, tüm Türkiye'de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

Groupama özel sağlık sigortası kapsamında bebekler, doğduğu günden itibaren güvence altına alınır. 60 yaşın altındaki herkes Pozitif Sağlık Sigortası'nın avantajlı teminatlarından yararlanabilir.

Pozitif Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: 24 saat içinde müdahale edilmesi gereken acil durumlar, cerrahi girişimle tedavisi mümkün olan veya sadece hastanede yatarak tıbbi tedavinin yeterli olduğu hastalıklarla ilgili maddi destek sağlayan teminattır. Groupama Pozitif Sağlık Sigortası poliçe başlangıcından 12 ay sonra yatarak tedaviler için limitsiz hizmet sunar.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Yardımcı Tıbbi Malzeme 6.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 30.01.2023- Groupama Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Bir doktor tarafından teşhis edilmesi gereken fiziksel fonksiyonlardaki bozuklukların tanısı, teşhisi ve tedavisi için gerekli olan tüm sağlık hizmetleri poliçede belirlenmiş limit ve katılım payı oranına göre teminat altındadır. Seçeceğiniz plana göre ayakta tedavilerinizi yurtdışında da yaptırabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 7.000 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 30.01.2023- Groupama Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Groupama Sağlık Asistans Hizmetleri sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz hem de Groupama'nın size sunduğu birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0 850 250 50 50 numaralı Groupama Müşteri Hizmetlerini arayarak asistans hizmetler ile sözleşmeli kurumlardan randevu almanızdır. Groupama Sigorta'nın asistans hizmetler için belirlediği yıllık limitlere göre bu ek teminatlardan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Yurtiçi Acil Yardım ve Danışmanlık

Özel sağlık sigortası olan kişinin hayatını tehdit eden ani bir sağlık problemi oluştuğunda kendi imkanı ile hastaneye ulaşma şansı yoksa, sigorta şirketinden ambulans talep edebilir. Talep ettiği ambulans için de ekstra hiçbir ücret ödemez.

Check-up, PSA, Mamografi

Pozitif Sağlık Sigortası sahibi olan sigortalılara verilen bu ayrıcalık sayesinde herhangi bir ücret ödemeden, Groupama Sağlık Asistans Hizmet Hattı üzerinden randevu alarak kullanabilirsiniz. Kontrol amaçlı yapılan bu tetkiklere, poliçenin başladığı günden 3 ay sonra hak kazanırsınız.

Evde Bakım Hizmetleri

Yatışlı tedavi sonrası evde hemşire bakımı ile tedavinin sürdürülmesi gerektiğine dair doktor raporunun olması, Groupama'nın da bu raporu kabul etmesi durumunda evde yapılan bakım işlemlerine ait giderler teminat altındadır.

Diş Bakım Paketi

Diş muayenesinden bite wing radyografiye kadar birçok diş ile ilgili işlemi ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Diş bakım paketi kapsamında yapılacak işlemler yatarak tedavi veya ayakta tedavi teminatının limitini etkilemez. Groupama Diş Paketi Hattını arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Online Doktor

7/24 Doktorum hizmeti ile dilediğiniz zaman alanında uzman doktorlarla online görüntülü görüşme gerçekleştirerek sağlık durumunuz hakkında sorular sorabilir, tavsiyeler alabilirsiniz. 7/24 Doktorum hizmeti ücretsizdir.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Groupama Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Groupama Sigorta'nın Pozitif Sağlık ürününü kullanan sigortalıların hasar süreçlerinde kolaylık sağlamak ve özel hastanede oluşan masraflarına destek olmak için sözleşme imzaladığı ruhsatlı sağlık kurumlarıdır.

Groupama Pozitif Özel Sağlık Sigortasının kullanıldığı 2 adet anlaşmalı hastaneler listesi vardır. Eğer Amerikan Hastanesinde kullanabileceğiniz bir poliçe istiyorsanız Network 1 seçmeniz gerekmektedir. Ancak daha makul prim ödeyerek özel sağlık sigortası kullanmak istiyorsanız Network 2 tercih edebilirsiniz.

Network 1: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Network 2: Amerikan Hastanesi, Florence Nightingale Hastaneleri hariç Acıbadem Sağlık Grubu, Memorial Hastaneleri dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Groupama Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Groupama özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Pozitif Sağlık Sigortasının primi; yaş ve mevcut hastalık riskleri göz önünde bulundurularak seçilen plan için belirlenmiş limitler, yaşanılan il, hastane network seçimi üzerinden hesaplanır. Groupama'dan aile olarak özel sağlık sigortası alanlara belirtilen fiyat üstünden %5 indirim yapılır. 10 taksitle ödeme imkanı mevcuttur.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 13.062 TL
35 16.341 TL
45 16.560 TL
Tablo Tarih: 15.02.2023- Groupama Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
 • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi  7.000 TL, hastane seçimi Network 2 ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
 • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Groupama Sigorta Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Groupama Özel Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Özel sağlık sigortası özel şartları, sigorta şirketi tarafından “Sağlık Sigortası Genel Şartları” ve “Özel Şartlar” hükümlerine göre hazırlanan dokümanlardır. Groupama Sigorta bu kapsam doğrultusunda, belirtilen limitler dahilinde güvence sağlar. Özel şartlar, sigortalının poliçe ya da eklerinde belirtilen başlangıç ve bitiş tarihleri içerisinde geçerli olup, poliçede belirtilen teminatlar dahilindedir. 

Groupama özel sağlık sigortası özel şartlarına ait tüm detaylara ve ilgili prosedürlere linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Planları Nedir?

Groupama özel sağlık sigortası planları kişinin tercihine bağlı olarak çeşitlenmektedir. Hangi anlaşmalı kurumdan, hangi tedavi için hizmet alınacağına göre planlar ve limitler farklılaşır. Özel sağlık sigortası 8 ana teminattan oluşur:

 • Yatarak tedavi
 • Ayakta tedavi
 • Annelik teminatı
 • Yurt dışı yatarak **
 • Yurt dışı ayakta **
 • Check up teminatı
 • Anlaşmalı Kurum Uygulaması

Her teminat için farklı planlar mevcuttur; tercih edeceğiniz teminat kapsamı ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olmalıdır. Groupama özel sağlık sigortası planları hakkında bilgi almak ve karşılaştırma yapmak için teklif alabilir, sigorta danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. 

Groupama Özel Sağlık Sigortası Yurtdışında Geçer mi?

Groupama özel sağlık sigortası yurt dışında geçerlidir. Eğer özel sağlık sigortası kapsamından yurt dışında da yararlanmak isterseniz ana poliçeye ek bir teminat olarak yurt dışı kullanımı eklenmelidir. Bu teminatla birlikte özel sağlık sigortanızdan yurt dışında da yararlanmanız söz konusu olacaktır.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Groupama özel sağlık sigortasını çeşitli kanallar aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. Bu kanallardan birkaçı aşağıdaki gibidir:

 • E- devlet üzerinden sorgulama: E-devlet şifreniz ile sisteme giriş yapınız ve arama butonuna “Sigorta Sorgulama” yazınız. Çıkan ekranda istenen bilgileri girdikten sonra özel sağlık sigortanızın detaylarına ulaşabilirsiniz.
 • Groupama özel sağlık sigortası sorgulamasını Groupama Sigorta Müşteri Hizmetleri Hattı'nı arayarak yapabilirsiniz. 0850 250 50 50 numaralı telefon numarasını tuşlayabilir ve sigorta danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Sigorta poliçenizi tamamlayicisaglik.com adresimizden yaptıysanız, web sitemiz üzerinden ya da direkt sigorta danışmanınızla süreci takip edebilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 5 Mayıs 2023 Cuma

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

 

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “Dijital İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

 

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Elif Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, platformumuzun sigorta dalında en tecrübeli isimlerindendir.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 9 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın