Groupama Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Groupama Sigorta, tüm Türkiye’de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

user-avatar

Beklenmedik sürprizlere karşı hem yurtiçinde hem yurtdışında tedavi masraflarını üstlenen Groupama Sigorta, tüm Türkiye'de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

Groupama özel sağlık sigortası kapsamında bebekler, doğduğu günden itibaren güvence altına alınır. 60 yaşın altındaki herkes Pozitif Sağlık Sigortası'nın avantajlı teminatlarından yararlanabilir.

Pozitif Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: 24 saat içinde müdahale edilmesi gereken acil durumlar, cerrahi girişimle tedavisi mümkün olan veya sadece hastanede yatarak tıbbi tedavinin yeterli olduğu hastalıklarla ilgili maddi destek sağlayan teminattır. Groupama Pozitif Sağlık Sigortası poliçe başlangıcından 12 ay sonra yatarak tedaviler için limitsiz hizmet sunar.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 3.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 12.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022- Groupama Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı: Bir doktor tarafından teşhis edilmesi gereken fiziksel fonksiyonlardaki bozuklukların tanısı, teşhisi ve tedavisi için gerekli olan tüm sağlık hizmetleri poliçede belirlenmiş limit ve katılım payı oranına göre teminat altındadır. Seçeceğiniz plana göre ayakta tedavilerinizi yurtdışında da yaptırabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 4.500 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022- Groupama Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Groupama Sağlık Asistans Hizmetleri sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz hem de Groupama'nın size sunduğu birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0 850 250 50 50 numaralı Groupama Müşteri Hizmetlerini arayarak asistans hizmetler ile sözleşmeli kurumlardan randevu almanızdır. Groupama Sigorta'nın asistans hizmetler için belirlediği yıllık limitlere göre bu ek teminatlardan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Yurtiçi Acil Yardım ve Danışmanlık

Özel sağlık sigortası olan kişinin hayatını tehdit eden ani bir sağlık problemi oluştuğunda kendi imkanı ile hastaneye ulaşma şansı yoksa, sigorta şirketinden ambulans talep edebilir. Talep ettiği ambulans için de ekstra hiçbir ücret ödemez.

Check-up, PSA, Mamografi

Pozitif Sağlık Sigortası sahibi olan sigortalılara verilen bu ayrıcalık sayesinde herhangi bir ücret ödemeden, Groupama Sağlık Asistans Hizmet Hattı üzerinden randevu alarak kullanabilirsiniz. Kontrol amaçlı yapılan bu tetkiklere, poliçenin başladığı günden 3 ay sonra hak kazanırsınız.

Evde Bakım Hizmetleri

Yatışlı tedavi sonrası evde hemşire bakımı ile tedavinin sürdürülmesi gerektiğine dair doktor raporunun olması, Groupama'nın da bu raporu kabul etmesi durumunda evde yapılan bakım işlemlerine ait giderler teminat altındadır.

Diş Bakım Paketi

Diş muayenesinden bite wing radyografiye kadar birçok diş ile ilgili işlemi ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Diş bakım paketi kapsamında yapılacak işlemler yatarak tedavi veya ayakta tedavi teminatının limitini etkilemez. Groupama Diş Paketi Hattını arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Groupama Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Groupama Sigorta'nın Pozitif Sağlık ürününü kullanan sigortalıların hasar süreçlerinde kolaylık sağlamak ve özel hastanede oluşan masraflarına destek olmak için sözleşme imzaladığı ruhsatlı sağlık kurumlarıdır.

Groupama Pozitif Özel Sağlık Sigortasının kullanıldığı 2 adet anlaşmalı hastaneler listesi vardır. Eğer Amerikan Hastanesinde kullanabileceğiniz bir poliçe istiyorsanız Network 1 seçmeniz gerekmektedir. Ancak daha makul prim ödeyerek özel sağlık sigortası kullanmak istiyorsanız Network 2 tercih edebilirsiniz.

Network 1: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Network 2: Amerikan Hastanesi, Florence Nightingale Hastaneleri hariç Acıbadem Sağlık Grubu, Memorial Hastaneleri dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Groupama Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Groupama özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Pozitif Sağlık Sigortasının primi; yaş ve mevcut hastalık riskleri göz önünde bulundurularak seçilen plan için belirlenmiş limitler, yaşanılan il, hastane network seçimi üzerinden hesaplanır. Groupama'dan aile olarak özel sağlık sigortası alanlara belirtilen fiyat üstünden %5 indirim yapılır. 10 taksitle ödeme imkanı mevcuttur.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 13.148 TL
35 21.371 TL
45 19.137 TL
Tablo Tarih: 01.08.2022- Groupama Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi 4.500 TL, hastane seçimi Network 2 ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 9 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın