Axa Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz. Axa Sigorta 9 farklı plan seçeneği ile sigortalılarının ihtiyaçlarına cevap verir.

Axa Sağlığım Sigortasının Kristal, Altın veya Platin paketlerinden 0-59 yaş aralığında olan herkes yararlanabilir. 18 yaşından küçük olanlar için bireysel poliçe düzenlenemez. Aile poliçesi içinde yer almaları gerekmektedir.

Axa Sağlığım Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Hastanede 24 saati aşan cerrahi veya dahili yatış masraflarınız, ameliyathane, anestezi, ilaç, patoloji tetkikleri, radyolojik inceleme ve görüntüleme, oda–yemek, refakatçi ve diğer zorunlu tıbbi hizmetler yatarak tedavi teminatı kapsamındadır.

Axa Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme500 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv10.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi15 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Axa Özel Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi teminatına ek olarak alınır ve hastanede yatmayı gerektirmeyen durumlar için kullanılır. Hastalık nedeni ile ihtiyaç duyulan muayene ve tanı işlemlerine ait masraflar ayakta tedavi teminatından karşılanır. Ayrıca tetkik amaçlı hastaneye yatış yapıldığında doktor muayenesi ve teşhis işlemleri de ayakta tedavi teminattan karşılanır.

Axa Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti1.500 TL veya diğer limit seçenekleri
RöntgenAyakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve TetkikAyakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı YöntemleriAyakta tedavi limiti kadar
Fizik TedaviAyakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 01.01.2020- Axa Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Axa Sağlığım Sigortası yaptıran kişiler, yatarak tedavi ve ayakta tedavi kapsamına ek olarak geniş asistans seçeneklerinden yıl boyunca %100 yararlanma ayrıcalığı kazanırlar. Ayrıcalıklardan yararlanmak için sigortalıdan ekstra ücret talep edilmez.

Ambulans Hizmetleri

Sağlığım Sigortası’nın genel ve özel şartlarına bağlı kalarak ani bir hastalık, kaza veya yaralanma olduğunda sigortalının hastanelerin acil servisine sevk edilmesi için anlaşmalı ambulans hizmetleri kullanılır.

Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık

Sigortalı, acil olsun veya olmasın sağlığı ile ilgili her konuda destek almak için Axa Sigorta Acil Yardım Hattı merkezini arayabilir. Acil Yardım Hattında bulunan ekip; sigortalının sağlık durumuna karşı nasıl önlem alması gerektiğini anlatır ve en yakın hastaneye sigortalının başvurması için tavsiye verir. Ancak bu ekip teşhis koyamaz veya ilaç önerisinde bulunamaz.

Check-up Tarama

Sigortalının tercih edeceği plana göre Axa Sigorta, Beyaz veya Mavi Check-up paketlerini poliçeye otomatik olarak ekler. Beyaz Check-up paketi ile Mavi Check-up paketi arasındaki fark yapılacak tetkiklerdir. Her iki check-up paketinden doğan masraflar sigorta şirketi tarafından %100 karşılanır.

PSA ve Mamografi Tarama

40 yaşın üstündeki kadın ve erkek sigortalılarda meme veya prostat kanserinin var olup olmadığını kontrol etmek için yapılan çekimler Axa Sigorta güvencesindedir. Sağlığım ürününün tüm plan seçeneklerinde PSA ve kontrol mamografi teminatı bulunmaktadır.

Trafik Kazası Sonrası Diş

Trafik kazası sonucu dişlerinde hasar olan sigortalıların muayene, her türlü röntgen ve ameliyatları bu teminat kapsamındadır. Bu teminat Türk Diş Hekimleri Birliği Ağız ve Diş Sağlığı Muayene ve Tedavi Ücret Tarifesi birimleri ile sınırlıdır.

Evde Bakım ve Tedavi

Axa Sigorta sigortalının evde tedavisinin gerekliliğini kontrol ettikten sonra hemşire bakımına onay verir. Axa Sigorta tarafından görevlendirilmiş hemşire; beslenme, genel vücut temizliği, ilaç verme, pansuman yapma gibi işlemlerden sorumludur. Tıbbi bakım ve cihaz masrafları poliçe kapsamında limitler dahilinde karşılanır.

Axa Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anlaşmalı sağlık kuruluşları; Axa Sigorta’dan poliçe almış olan sigortalılara sağlık hizmeti veren ve sigortacı ile özel anlaşması bulunan hastane, poliklinik, tanı merkezi, fizik tedavi merkezi, eczane ve doktor muayenehanelerdir.

Axa Sağlığım Sigortasının geçerli olduğu 2 adet anlaşmalı hastaneler listesi vardır. Eğer Amerikan Hastanesinde kullanabileceğiniz bir poliçe istiyorsanız A Network seçmeniz gerekmektedir. Ancak daha makul prim ödeyerek özel sağlık sigortası kullanmak istiyorsanız Eko Network tercih edebilirsiniz.

A Network: Amerikan Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Eko Network: Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri hariç Memorial Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Axa Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Axa özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz. Bu ürün, anlaşmasız sağlık kurumlarında geçerli değildir.

Axa Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Sigortalının ikamet ettiği adres, doğum tarihi, cinsiyeti, poliçe kapsamında var olan teminatların limiti ve tercih edilen anlaşmalı network paketi Axa özel sağlık sigortasının fiyatını belirler. Sigortalı için hesaplanan prim kredi kartına 5 taksitle ödenir.

Axa Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
253.303 TL
353.763 TL
454.984 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Axa Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi limiti 1.500 TL, hastane seçimi Eko Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Axa Sigorta ÖSS

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

Check-up, PSA, Mamografi,

Evde bakım,

5 taksit avantajıyla

Bizi Arayın!