Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. Hayatın kötü sürprizlerine karşı hazırlıklı olmak isteyen 60 yaşından küçük herkes Demir Hayat özel sağlık sigortası satın alabilir. Bebekler veya çocuklarda poliçede ebeveynleri olmadan sigortalabilirler.

Demir Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Doktorun, hastalığın tedavisi için ameliyatlı veya ameliyatsız hastanede yatarak müdahale edilmesi gerektiğine dair hazırladığı raporun Demir Hayat Sigorta’nın onaylaması gerekmektedir. Onaylanan rapora göre ihtiyaç duyulabilecek; yatak-yemek, refakatçi, gerekli tıbbi malzeme, tıbbi tahlil ve röntgen, kullanılan ilaçların giderleri poliçenin özel şartları ve limitlerine göre karşılanır.

Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük Müdahale5.000 TL
Ameliyat MalzemeLimitsiz
Yoğun Bakım90 gün
Kroner AnjiografiLimitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv10.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi20 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi ile birlikte alındığında geçerlilik kazanan ayakta tedavi teminatı; tıp doktorunun muayene ücretini, reçeteli ilaçları, gerekli bulunan laboratuvar testlerini, görüntüleme tetkiklerini güvence altına alır. İlk doktor ziyaretinden 15. güne kadar geçen sürede, aynı doktora tekrar gidildiğinde kontrol muayenesi kabul edilir ve limiti etkilemez. Reçeteler de bir aylık doz olacak şekilde düzenlenir ve en fazla 10 gün içinde ilaçların anlaşmalı eczanelerden alınması gerekmektedir.

Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti3.000 TL veya diğer limit seçenekleri
RöntgenAyakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve TetkikAyakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı YöntemleriAyakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi15 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Demir Hayat’tan özel sağlık sigortası alan kişiler, zengin asistans hizmetleri sözleşmeli seçkin kurumlarda hiçbir ücret ödemeden kullanabilirler. Demir Özel Sağlık Sigortası kapsamında verilecek ücretsiz ek teminatlar, seçeceğiniz plan yapısına ve yaşınıza göre değişmektedir. Poliçenizin kapsamını oluştururken size sunulacak ücretsiz hizmetler hakkında mutlaka bilgi isteyin.

Online Doktor Hizmeti

Demir Hayat Sigorta, sigortalılarına ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Sigortalı olduğunuz süre boyunca günün her saati online doktor hizmeti alabilirsiniz.

Diş Paketi veya Dolgulu Diş Paketi

Demir Özel Sağlık Sigortası satın alırken tercih edeceğiniz plana göre poliçenize ücretsiz diş paketi ilave edilir. Diş paketlerinin içeriği hakkında sigortacınızdan bilgi talep etmeyi unutmayın.

Psikolojik Danışmanlık ve Diyetisyen Hizmeti

Normal şartlar altında psikiyatri ve diyetisyen masrafları poliçe kapsamında değildir. Ancak Demir Hayat Sigorta, sigortalılarına belirlediği limit doğrultusunda psikiyatri ve diyetisyen muayenesini ücretsiz sunmaktadır.

Mini Check-up veya VIP Check-up

Check-up paketinin içeriği, tercih edilen özel sağlık planına göre değişiklik gösterir. Özel sağlık planından kasıt; yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatı için belirlediğiniz limit ve katılım payı oranıdır. Yani sigorta şirketi tercih ettiğiniz kapsam ve limite göre size check-up hediye eder.

Kontrol amaçlı PSA, Mamografi

40 yaşını aşmış kadın veya erkek sigortalıların özel sağlık poliçesine artı teminat olarak eklenen kontrol amaçlı taramalardır. 40 yaşı aşmış olan sigortalılar ekstra hiçbir ücret ödemeden poliçe kapsamında bu önemli taramaları yaptırabilir.

Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Demir Hayat Sigorta’nın yetkili sağlık kurumu ile sözleşme yaptığı, sigortalının katılım payı dışında ücret ödemeden yararlandığı, tıp doktorları, özel hastaneler, tıp merkezleri, klinikler, laboratuvar ve eczanelerdir.

Demir Özel Sağlık Sigortası 4 farklı anlaşmalı hastane paketinden oluşur. Acıbadem Hastaneleri olmazsa olmazınız değilse Gold Network seçebilir, ödeyeceğiniz primi de düşürebilirsiniz.

Titanium Network: Amerikan hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Platin Network: Amerikan Hastanesi hariç, Florence Nightingale Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Memorial Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Gold Network: Acıbadem Sağlık Grubu hariç Florence Nightingale Hastaneleri, Memorial Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Silver Network: Florence Nightingale Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Memorial Hastaneleri hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Demir Hayat Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Demir Hayat özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Demir özel sağlık sigortasının nihai primi; sigortalı olacak kişinin gün, ay, yıl olarak hesaplanan yaşı, ikamet ettiği il, teminat planı ve limitlerine göre belirlenir. Ayrıca sağlık sektöründeki enflasyonda nihai primin belirleyicisidir. Aile olarak poliçe düzenleyenlere %10 indirim yapılır ve toplam prim 9’a bölünür.

Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
253.276 TL
353.757 TL
455.134 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi limiti 3.000 TL, hastane seçimi Gold Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Demir Hayat Sigorta ÖSS

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

Check-up, PSA, Mamografi,

Diyetisyen ve Psikiyatri Muayenesi,

Diş paketi,

9 taksit avantajıyla

Bizi Arayın!