Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Ak Sigorta, geniş sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

60 yaşını aşmamış herkes, bireysel veya ailecek Ak Sigorta özel sağlık sigortası satın alabilir. Üstelik 0-18 yaş arası çocuklar için ebeveyn ile aynı poliçede var olma şartı aranmamaktadır. Sadece çocuklarınız için Ak Sigorta özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Bu teminat kapsamında hastane yatarak yapılan; ameliyat, yoğun bakım, hekim ücreti, hastane hizmetleri, ilaç, koroner anjiyografi, mediastinoskopik akciğer biyopsisi, böbrek biyopsisi, karaciğer biyopsileri, beyin biyopsisi, diyaliz masrafları, organ ve doku nakli gibi işlemlere ait masraflar güvence altındadır.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme1.000 TL
Yoğun Bakım90 gün
Kroner AnjiografiLimitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv20.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi2.750 TL
Tablo Tarih: 01.05.2020- Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatış süresi 24 saati aşmayan ve acil tıbbi durumlar arasında yer almayan tedavilerin masrafı ayakta tedavi teminatının limiti ve ödeme yüzdesine göre  karşılanır.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti4.000 TL veya diğer limit seçenekleri
RöntgenAyakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve TetkikAyakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı YöntemleriAyakta tedavi limiti kadar
Fizik TedaviAyakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 01.05.2020- Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Sizin ve ailenizin diğer sağlık ihtiyaçlarını da düşünen Ak Sigorta, ekstra prim talep etmeden bazı sağlık hizmetlerini direkt poliçenize ekler. Böylelikle ekstra ücret ödemeden poliçenizden yüksek standartta fayda sağlayabilirsiniz.

Rehabilitasyon ve Evde Bakım

Nörolojik hastalıklar veya uzuv kaybı gibi yaşam standardını düşüren durumlarda kişinin tedavisinin devamlılığı için evde rehabilitasyon ve tıbbi bakım hizmeti verilir. Bu teminatın kullanılabilmesi için tedavi sürecinin önce hastanede tamamlanmış olması ve evde tedavinin devam etmesinin gerekliliğini gösteren doktor raporu gerekmektedir.

Kontrol Mamografisi ve Meme Ultrasonografisi

AkSağlık Sigortası kapsamına ücretsiz olarak eklenen bu teminat 40 yaş ve üzeri kadınlar için geçerli olup kontrol amaçlı yapılmaktadır. Mamografi ve meme ultrasonografi masrafları %100 ödenir.

Kontrol PSA

Sağlık kurumlarında yılda bir kez kullanılabilen PSA tarama teminatı, 40 yaş ve üstü erkekler için geçerlidir. PSA tarama işleminin masrafı, Aksağlık Sigortası kapsamında %100 ödenir.

Check-Up

Doktor muayenesi ile birlikte laboratuvar, kardiyolojik ve radyolojik tetkik paneli 18 yaşından büyük tüm sigortalılara hediye edilir.

Acil Sağlık Hizmeti

Acil durum tanımına uyan hastalıklar veya rahatsızlıklar için kişinin bulunduğu noktadan alınıp en yakın hastaneye taşınması için sigorta şirketi tarafından ambulans hizmeti verilir. Kişinin sağlık durumuna göre kara, deniz veya hava ambulans hizmeti sunulur.

Ak Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Ak Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneler; poliçenizin teminat kapsamını belirlediğiniz limitler dahilinde kullanabileceğiniz sağlık hizmeti sunan kurumları ifade eder.

Türkiye’de 4.000’den fazla sağlık kurumunda kullanılabilen Aksigorta özel sağlık sigortası, 4 farklı hastane ağı listesinden oluşur. Tercih ettiğiniz hastanelerde poliçenizi kullanabilmeniz için A1, A2, A3 veya A4 olarak ayrılan listelerden birini seçmeniz gerekir.

A1 Network: Amerikan Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A2 Network: Amerikan Hastanesi hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A3 Network: Amerikan Hastanesi ve Memorial Hastaneleri dışındaki diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A4 Network: Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve Memorial Hastaneleri hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Ak Sigorta anlaşmalı kurumlar listesinde değişim yapma veya sözleşmeyi sonlandırma hakkına sahiptir. Ak Sigorta anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

AkSigorta özel sağlık sigortası fiyatı; cinsiyet, yaş, yaşanılan şehir, seçilen teminat limitleri ve hastane ağına göre hesaplanır. Eğer aile poliçesi düzenlenirse, hesaplanan prim üzerinden %10 aile indirimi yapılır. AkSigorta özel sağlık sigortası primi vade farksız 8 eşit taksit ile ödenir.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
254.325 TL
355.907 TL
457.856 TL
Tablo Tarih: 01.05.2020- Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu; şehir İstanbul, ayakta tedavi 4.000 TL, hastane ağı A3 Network ve %20 katılım payı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirmek içindir. Hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

 

Acıbadem Sigorta ÖSS

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

Check-up, Mamografi, PSA,

Evde Bakım,

8 taksit avantajıyla

Bizi Arayın!