Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Prim Hesaplama

Tamamlayıcı sağlık sigortası primi hesaplamak ve indirim oranlarını öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

user-avatar

Tamamlayıcı sağlık sigortası prim hesaplaması nasıl yapılır?

Prim hesaplaması; yaşınız, cinsiyetiniz ve yaşadığınız şehre göre yapılır. Sigortanıza ait nihai prim miktarına ancak TC kimlik numaranız ile ulaşılabilir.

Bu nedenle tamamlayicisaglik.com'da karşılaştığınız tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları nihai olmayıp (+)(-) %15 değişiklik gösterebilmektedir. Sitemizden aldığınız fiyatlar, liste fiyatları üzerinden karşılaştırma yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Nihai fiyatlarınızı öğrenmek isterseniz, uzman danışmanlarımızla irtibata geçip TC kimlik numaranız ile size özel teklif çalışmalarını sağlayabilirsiniz..

Detaylı bilgi için sitemizden teklif alabilir veya 0216 368 45 45 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında indirim imkanları nelerdir?

  • Aile indirimi

Tamamlayıcı sağlık sigortası satın alırken aile bireylerinizi de poliçeye eklemeniz durumunda, indirim hakkı kazanırsınız. %5 ile %10 arasında değişen aile indiriminden faydalanabilirsiniz. Aile indirim oranları sigorta şirketleri arasında farklılık gösterdiği için bizi arayıp (0216 368 45 45) konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz veya teklif ekranımızdan indirim oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Aile indiriminden faydalanabilmek için aynı aileden minimum 2 kişi olmanız gerekmektedir. Eğer evliyseniz, anne ve babanız aynı poliçe üzerinden aile indirimine dahil olamaz. Evli kişiler için aile indirimine dahil olabilecek kişiler, eşler ve çocuklardır. Bekarsanız, anne veya babanız ile aynı poliçe üzerinden aile indirimi alabilirsiniz.

  • Dönemsel indirimler

Sigorta şirketleri, özel günlerde (anneler günü, babalar günü, sevgililer günü gibi) belli oranlarda sürpriz indirim kampanyaları yapabilmektedir. Dönemsel indirimlerle ilgili detaylı bilgiyi 0216 368 45 45 no'lu numaradan veya sitemizde bulunan canlı destek hattına yazarak alabilirsiniz.

  • Peşin ödeme indirimi

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenizin yıllık primini peşin öderseniz indirim hakkı kazanabileceğiniz sigorta şirketleri mevcuttur. Peşin ödemelere uygulanan indirim oranları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında aile indirimi var mı?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yapan her sigorta şirketi aile indirimi fırsatı sunmaz. Bazı sigorta şirketleri ailenin her bireyi için ayrı ayrı poliçe düzenler. Aile indirimi yapan sigorta şirketleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen teklif al!

Tüm sigorta şirketlerinin tekliflerini tek ekranda gör, ihtiyacına ve bütçene en uygun sigortayı kolayca bul.

Yayımlanma Tarihi: 17 Ağustos 2018 Cuma

Güncellenme Tarihi: 13 Şubat 2024 Salı

Aşkın Yalçın

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitim: Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret, İstanbul Aydın Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

 

Platformumuzun güçlü kalemlerinden biri olan Aşkın Yalçın, Sağlık Sigorta Uzmanı olarak bize destek vermektedir. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü'nün yanı sıra İstanbul Aydın Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra sektöre giriş yapmıştır.

 

Yalçın'ın kaleminden çıkan içerikler, sağlık sigortası sektörünün dinamiklerini anlamak ve en doğru kararı almak isteyenler için etkili bir kaynaktır. Kullanıcıya verdiği bilgiler yalnızca sigorta ve finansal destekle sınırlı değil aynı zamanda sağlık bakımından da altın öneriler barındırmaktadır. Yıllara dayanan iş birlikteliğimiz ile Yalçın, platformumuzun güçlü, etkili ve tecrübeli kalemlerindendir.
 

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın