tamamlayicisaglik.com

Sizin için sunduğumuz özel hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olmak için yazımızı okuyabilir, web sitemizden veya 0(216) 368 45 45 no'lu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

user-avatar

Siteden aldığım teklifleri uygun bulmazsam ne olacak?

Öncelikle belirtmemiz gereken en önemli nokta, tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerinizi sadece fiyat üzerinden değerlendirmemeniz gerektiğidir. Tekliflerinizdeki fiyatları; sigorta şirketinin o fiyat karşılığında verdiği ayakta tedavi sayısı, anlaşmalı hastane ağı, ek teminatlar, ömür boyu yenileme garantisi ve sigorta şirketinin sağlamlığı gibi kriterle birlikte değerlendirmelisiniz.

"Ödüllerimiz" sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Teklif fiyatınızı etkileyen unsurların başında, sigortalamak için teklif aldığınız kişi veya kişilerin yaşları gelir. Örneğin, 5 yaşın altındaki çocuğunuz veya 50 yaş üstü aile büyüğünüz için teklif bakıyorsanız, çıkacak fiyatlar diğer yaş gruplarına göre daha yüksek olabilir.

Amacımız, ihtiyaçlarınıza en uygun olan sigorta şirketi tekliflerini sizlere sunmaktır. Teklif fiyatları, Türkiye'deki her acente veya brokerde aynıdır. Bu nedenle önemli olan, size en iyi hizmeti verecek, en çok alternatifi sunacak ve en doğru bilgilendirmeyi yapacak olan sigorta aracısını seçmenizdir.

Tüm teklif seçeneklerini görmenize rağmen ekonomik durumunuz şuan için bir tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olmanıza el vermiyor olabilir. Bu durumda ekibimize ileri bir tarihte iletişime geçmelerini söyleyebilirsiniz. Sizinle ilgilenen müşteri temsilcimiz, bu tarih geldiğinde sizinle iletişime geçebilir ve güncel tekliflerinizi tekrar çalışabilir.

Tamamlayicisaglik.com Kimdir? başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Tamamlayicisaglik.com hizmetlerinden faydalanmak ücretli midir?

Hayır, ücretsizdir. Hatta aklınıza takılan özel sorularınızı uzman danışman ekibimize sormanız da ücretsizdir. Eğer tamamlayıcı sağlık sigortanızı satın almak için bizi tercih ederseniz, satış sonrasında size vereceğimiz hizmetlerden de hiçbir ücret talep etmeyiz.

Sizin için sunduğumuz ücretsiz hizmetlerimiz:

  • Tamamlayıcı sağlık sigortalarının karşılaştırılması
  • Sorularınızı yanıtlayacak uzman ekimizin sizin için verdiği hizmetler
  • Eğitici ve tavsiye niteliğindeki rehber makale arşivimiz
  • Hastane provizyon işlemleri veya sigorta şirketinizle aranızda yaşayabileceğiniz problemlerinizi çözmek için vereceğimiz hizmetler
  • Yenileme tarihinizin takibi ve bilgilendirmesi
  • Yenileme zamanında alternatifli teklif çalışılması
  • Sigorta şirketinizi değiştirmek istediğinizde gerekli geçiş işlem prosedürlerinin takibi ve yönetimi

İletişim bilgilerimi neden istiyorsunuz?

Tek amacımız, her aşamada yanınızda olmak ve ihtiyacınıza en uygun tamamlayıcı sağlık sigortasını seçmenizde size yardımcı olmaktır. İletişim bilgilerinizi de size en iyi hizmeti verebilmek için istiyoruz. Teklifleri değerlendirirken aklınıza takılacak sorular mutlaka olacaktır. Bu sorular ve ihtiyaçlarınız netleşmeden alınan sigortalar, acil bir sağlık problemi olduğunda sizi yarı yolda bırakabilir ve bu durum en istemeyeceğiniz problemleri de ardından getirir. Fakat eğer tüm sorularınızı yanıtlayabilirsek, sizler de doğru ve içinize sinen bir ürün satın almış olursunuz. Bu da hem sizin hem de bizim için en sağlıklısıdır.

Genel sorularınızın yanıtlarını sıkça sorulan sorular bölümümüzde her zaman bulabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen sorular neticesinde sizler için hazırladığımız blog yazılarımızdan da faydalanabilirsiniz. Fakat aklınıza takılan özel veya teknik soruların yanıtlarını işin uzmanından dinlemek, size hem zaman kazandıracaktır hem de içinizi rahatlatacaktır.

Ayrıca mesai saatleri içerisinde, sitemiz üzerinden canlı destek hattımız aracılığıyla uzmanlarımızla yazışabilir veya dilediğiniz zaman bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Hemen teklif al!

Tüm sigorta şirketlerinin tekliflerini tek ekranda gör, ihtiyacına ve bütçene en uygun sigortayı kolayca bul.

Yayımlanma Tarihi: 1 Nisan 2020 Çarşamba

Güncellenme Tarihi: 8 Kasım 2023 Çarşamba

Sinan Şirin

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitimi: 18 Mart Üniversitesi İşletme 

 

18 Mart Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Sinan Şirin, platformumuzun Sağlık Sigorta Uzmanı'dır. Alandaki 15 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek vermektedir.

 

Şirin'in yazıları, sağlık sigortasıyla ilgili sorulara net ve bilgilendirici cevaplar sunmanın yanı sıra, sağlık ve finansal güvenceyi arttırmak için pratik ipuçları ve öneriler sunmaya odaklanır. Bu nedenle, her yazıları sadece bilgi verme niteliğinde değil aynı zamanda sizin ve sevdiklerinizin daha sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak bilgilerle doludur.
 

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın