Mapfre Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir. 3S Sağlık Sistemi, bütçenizi yoracak tedavi masraflarına karşı sizi koruma altına alır.

Mapfre özel sağlık sigortasının ayrıcalıklar dünyasından 0-60 yaş arasında olan herkes yararlanabilir. 18 yaşından küçük olanlar için bireysel poliçe düzenlenemez. Aile poliçesi içinde yer almaları gerekmektedir.

3S Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Hastane dışında tedavi edilmesi mümkün olmayan ve sigortalının en az 24 saat hastanede tutulması gereken durumlarda kullanılan teminattır. Poliçenin başlatıldığı günden 1 sene sonra planlı veya plansız yatışlı tedavi yapılabilir. Ancak hastanede yatmayı gerektiren hastalık veya rahatsızlık poliçe başlamadan önce ortaya çıkmışsa tedavi masrafları karşılanmaz.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme1.000 TL
Yoğun Bakım90 gün
Kroner AnjiografiLimitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv20.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi3.000 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Sigortalının bedensel rahatsızlıklarından dolayı doktora başvurması, başvuru sonucu doktorun teşhis koyabilmek için istediği laboratuvar ve ileri tanı incelemeleri ayakta tedavi teminatının kapsamındadır. İleri tanı incelemeleri için kullanılan ilaç, anestezi ve doktor ücreti sigorta şirketi tarafından karşılanır. Doktorun gerekli gördüğü seanslı tedaviler de gün bazlı olacak şekilde poliçe limiti dahilinde karşılanır.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti4.000 TL veya diğer limit seçenekleri
RöntgenAyakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve TetkikAyakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı YöntemleriAyakta tedavi limiti kadar
Fizik TedaviAyakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Mapfre Sigorta’nın sigortalılarına sağladığı ayrıcalık dünyasından yararlanabilmek için 3S Sağlık Sigortası satın almanız yeterlidir. Ambulans hizmetinden onkolojik tedavilere kadar verdiği özel destek ile standardı yüksek bir özel sağlık poliçesine sahip olabilirsiniz.

Ambulans Taşıma Hizmeti

Ambulans hizmetlerinin kullanılabilmesi için acil durumlar listesinde yer alan kaza veya hastalıklar baz alınır. Sigortalının durumuna göre hastaneye kaldırılması, hastaneden tekrar eve getirilmesi veya doktorun zorunlu görmesi halinde başka bir şehre hava ambulansı ile taşınmasından doğan masraflar Mapfre Sigorta’nın güvencesindedir.

Check-up Teminatı

Mapfre Sigorta 3S Sağlık Sisteminde ücretsiz olarak verilen check-up teminatının kapsamı, sigortalının yaşına ve cinsiyetine göre belirlenir. Geniş kapsamlı check-up hizmetinden yararlanabilmeniz için müşteri hizmetleri ile iletişime geçip randevu almanız gerekmektedir.

Kontrol amaçlı PSA, Mamografi

Sigortalının daha önce prostat veya meme kanseri yaşamamış olması şartı ile bu hastalıklara karşı erkenden tedbir alabilmesi için 3S Sağlık Sigortası kapsamında PSA ve Mamografi teminatı verilir. Anlaşmasız sağlık kurumlarında bu teminat kullanılamaz.

Evde Bakım Teminatı

Sigortalının evde bakım teminatından yararlanabilmesi için trakeostomili, sık orotrekeal aspirasyon gereksinimi, enteral beslenme, TPN / IV sıvı desteği, vantilatöre bağımlı olması veya ileri dönem onkoloji tedavisinin uygulanıyor olması gereklidir. Bu teminat kapsamında tıbbi cihaz ve yatak kirası dahildir. Evde bakım teminatı 90 günle sınırlıdır.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sigorta şirketinin, poliçe şartlarına uygun olarak, sigortalının sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanması için anlaştığı teşhis, tedavi ve cerrahi müdahaleye ehliyetli hastane veya kliniklerdir.

3S Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler 3 farklı listeden oluşur. Amerikan Hastanesinin dahil olduğu bir liste istiyorsanız tercihinizi A Network’den yana kullanmalısınız.

  • A Network: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
  • B Network: Amerikan Hastanesi hariç Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
  • C Network: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri hariç Memorial Hizmet Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Mapfre Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Mapfre özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Anlaşmasız sağlık kurumlarında gerçekleşen yatarak veya ayakta tedavi masraflarının sadece %80’i sigorta şirketi tarafından karşılanır. Yani anlaşmasız sağlık kurumlarında tedavi masraflarınızı ilk hastaneye siz ödersiniz.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Mapfre Sigortanın Risk Kabul Yönetmeliğine göre fiziksel olarak sağlıklı oldukları varsayılan kişilerin doğduğu yıl, yaşadığı şehir, sigortanın kullanılacağı hastane listesi, yatarak ve ayakta tedavi teminatı için belirlenen kapsam ve limit tercihleri fiyatın belirleyicisidir. Kredi kartına 9 eşit taksit kolaylığı sağlanır.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
255.637 TL
353.072 TL
454.862 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi 4.000 TL, hastane seçimi B Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Mapfre Sigorta ÖSS

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

Check-up, PSA, Mamografi,

Evde bakım,

9 taksit avantajıyla

Bizi Arayın!