Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Prim Hesaplama

Tamamlayıcı sağlık sigortası prim hesaplaması nasıl yapılır?

Prim hesaplaması; yaşınız, cinsiyetiniz ve yaşadığınız şehre göre yapılır. Sigortanıza ait nihai prim miktarına ancak TC kimlik numaranız ile ulaşılabilir.

Bu nedenle tamamlayicisaglik.com’da karşılaştığınız tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları nihai olmayıp (+)(-) %15 değişiklik gösterebilmektedir. Sitemizden aldığınız fiyatlar, liste fiyatları üzerinden karşılaştırma yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Nihai fiyatlarınızı öğrenmek isterseniz, uzman danışmanlarımızla irtibata geçip TC kimlik numaranız ile size özel teklif çalışmalarını sağlayabilirsiniz..

Detaylı bilgi için sitemizden teklif alabilir veya 0212 484 49 77numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında indirim imkanları nelerdir?

  • Aile indirimi

Tamamlayıcı sağlık sigortası satın alırken aile bireylerinizi de poliçeye eklemeniz durumunda, indirim hakkı kazanırsınız. %5 ile %10 arasında değişen aile indiriminden faydalanabilirsiniz. Aile indirim oranları sigorta şirketleri arasında farklılık gösterdiği için bizi arayıp (0212 484 49 77) konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz veya teklif ekranımızdan indirim oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Aile indiriminden faydalanabilmek için aynı aileden minimum 2 kişi olmanız gerekmektedir. Eğer evliyseniz, anne ve babanız aynı poliçe üzerinden aile indirimine dahil olamaz. Evli kişiler için aile indirimine dahil olabilecek kişiler, eşler ve çocuklardır. Bekarsanız, anne veya babanız ile aynı poliçe üzerinden aile indirimi alabilirsiniz.

  • Dönemsel indirimler

Sigorta şirketleri, özel günlerde (anneler günü, babalar günü, sevgililer günü gibi) belli oranlarda sürpriz indirim kampanyaları yapabilmektedir. Dönemsel indirimlerle ilgili detaylı bilgiyi 0212 484 49 77 numaradan veya sitemizde bulunan canlı destek hattına yazarak alabilirsiniz.

  • Peşin ödeme indirimi

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenizin yıllık primini peşin öderseniz indirim hakkı kazanabileceğiniz sigorta şirketleri mevcuttur. Peşin ödemelere uygulanan indirim oranları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında aile indirimi var mı?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yapan her sigorta şirketi aile indirimi fırsatı sunmaz. Bazı sigorta şirketleri ailenin her bireyi için ayrı ayrı poliçe düzenler. Aile indirimi yapan sigorta şirketleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bilmeniz Gerekenler