Siteden aldığım teklifleri uygun bulmazsam ne olacak?

Öncelikle belirtmemiz gereken en önemli nokta, tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerinizi sadece fiyat üzerinden değerlendirmemeniz gerektiğidir. Tekliflerinizdeki fiyatları; sigorta şirketinin o fiyat karşılığında verdiği ayakta tedavi sayısı, anlaşmalı hastane ağı, ek teminatlar, ömür boyu yenileme garantisi ve sigorta şirketinin sağlamlığı gibi kriterle birlikte değerlendirmelisiniz.

Teklif fiyatınızı etkileyen unsurların başında, sigortalamak için teklif aldığınız kişi veya kişilerin yaşları gelir. Örneğin, 5 yaşın altındaki çocuğunuz veya 50 yaş üstü aile büyüğünüz için teklif bakıyorsanız, çıkacak fiyatlar diğer yaş gruplarına göre daha yüksek olabilir.

Amacımız, ihtiyaçlarınıza en uygun olan sigorta şirketi tekliflerini sizlere sunmaktır. Teklif fiyatları, Türkiye’deki her acente veya brokerde aynıdır. Bu nedenle önemli olan, size en iyi hizmeti verecek, en çok alternatifi sunacak ve en doğru bilgilendirmeyi yapacak olan sigorta aracısını seçmenizdir.

Tüm teklif seçeneklerini görmenize rağmen ekonomik durumunuz şuan için bir tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olmanıza el vermiyor olabilir. Bu durumda ekibimize ileri bir tarihte iletişime geçmelerini söyleyebilirsiniz. Sizinle ilgilenen müşteri temsilcimiz, bu tarih geldiğinde sizinle iletişime geçebilir ve güncel tekliflerinizi tekrar çalışabilir.

Follow by Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bilmeniz Gerekenler