İletişim bilgilerimi neden istiyorsunuz?

Tek amacımız, her aşamada yanınızda olmak ve ihtiyacınıza en uygun tamamlayıcı sağlık sigortasını seçmenizde size yardımcı olmaktır. İletişim bilgilerinizi de size en iyi hizmeti verebilmek için istiyoruz. Teklifleri değerlendirirken aklınıza takılacak sorular mutlaka olacaktır. Bu sorular ve ihtiyaçlarınız netleşmeden alınan sigortalar, acil bir sağlık problemi olduğunda sizi yarı yolda bırakabilir ve bu durum en istemeyeceğiniz problemleri de ardından getirir. Fakat eğer tüm sorularınızı yanıtlayabilirsek, sizler de doğru ve içinize sinen bir ürün satın almış olursunuz. Bu da hem sizin hem de bizim için en sağlıklısıdır.

Genel sorularınızın yanıtlarını sıkça sorulan sorular bölümümüzde her zaman bulabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen sorular neticesinde sizler için hazırladığımız blog yazılarımızdan da faydalanabilirsiniz. Fakat aklınıza takılan özel veya teknik soruların yanıtlarını işin uzmanından dinlemek, size hem zaman kazandıracaktır hem de içinizi rahatlatacaktır.

Ayrıca mesai saatleri içerisinde, sitemiz üzerinden canlı destek hattımız aracılığıyla uzmanlarımızla yazışabilir veya dilediğiniz zaman bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Follow by Email
Facebook
Twitter
LinkedIn

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bilmeniz Gerekenler