campaigns

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında %25 İndirim Kampanyası

30 Eylül / 29 Haziran 2021 Allianz Sigorta

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında %25 İndirim Kampanyası

Allianz Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran herkes %25 indirim fırsatı kazanıyor!

Sigorta şirketi

Allianz Sigorta

Ürün

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tarih

30 Eylül - 29 Haziran 2021

30 Haziran 2021 tarihine kadar Allianz Sigorta'dan kendisine veya ailesine tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran tüm müşterilerimize %25 indirim fırsatı sunuyoruz. Kampanya koşullarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Allianz'dan %25 indirimli sağlık sigortası yaptırmak için kampanyayı kaçırmayın!

Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için

Kampanya koşulları

  • Allianz’dan yeni bir Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alacak olan müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Başka bir sigorta şirketinde mevcut poliçesi olup Allianz’dan Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası almak isteyen müşterilerimiz için hasarsızlık indirimi hak etmiş olma şartı aranmaktadır.
  • Sadece ilk yıl primine özel olarak, yatarak tedavi teminatında %25 indirim uygulanacaktır.
  • Yatarak Tedaviye ek olarak Ayakta Tedavi ve Doğum gibi diğer teminatlar da alındığında; toplam ürün içeriğinde sadece Yatarak Tedavi teminatında %25 indirim uygulanacaktır. Yatarak Tedavi priminin toplam primdeki ağırlığına bağlı olarak ortalama indirim %25`in altında olabilecektir.
  • Kampanya katılımı için Sigorta Ettiren değil, Sigortalı üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır.
  • Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir. (Sürprim vb. uygulamalar)
  • Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
  • Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.
  • Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde kesintisiz ilk sigortalılık tarihi öncesinde var olan mevcut rahatsızlık/ hastalıklarla ilgili her türlü sağlık gideri teminat kapsamı dışında olup, aşağıda belirtilen hastalık/risk gruplarından herhangi birini geçirmiş kişiler bu ürün kapsamında sigortalanamaz.
  • Hastalık/Risk Grupları: Her türlü kanser, kötü huylu/seyirli tümör/hastalıklar ile tanısı konulmamış kitleler, Organ yetmezlikleri, eksiklikleri, anomalileri, Kronik Akciğer, Karaciğer ve Böbrek Hastalıkları, Kalp ve/veya Damar sistemi hastalıkları, Kas-iskelet-Sinir Sistemi Hastalıklar, Kronik sindirim sistemi hastalıkları, Psikolojik Hastalıklar ve Gelişme Geriliği, Alkol, uyuşturucu ve madde bağımlılığı, Metabolik ve Endokrin Hastalıklar, Kalıcı beyin, omurilik hasarı, çoklu travma ve ciddi yanıklar, Kan-kan yapıcı organların hastalıkları, kanama ve pıhtılaşma bozuklukları, Romatizmal ve kollajen doku hastalıkları, Bağışıklık sistemi bozuklukları, Doğumsal, Genetik-Ailevi Hastalıklar, 18 yaş ve üzeri kişiler için VKI (vücut kitle endeksi)nin 40 ve üzerinde veya 15 ve altında olması, 34 hafta ve/veya 2kg altındaki 6 aydan küçük yenidoğanlar.