campaigns

Sülale İndirimi Kampanyası

31 Aralık / 30 Mart 2022 AXA Sigorta

Sülale İndirimi Kampanyası

Kan bağı olması gerekmeksizin minimum 5 maksimum 20 kişiden oluşan bir grup oluşturun, Axa Sigorta'nın %10 sülale indiriminden hemen faydalanın!

Sigorta şirketi

AXA Sigorta

Ürün

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tarih

31 Aralık - 30 Mart 2022

31 Mart 2022 tarihine kadar kendinizin, eşinizin, çocuklarınızın, akrabalarınızın, komşularınızın ve arkadaşlarınızın içinde bulunduğu bir grup oluşturun, AXA Sağlığım Tamam tamamlayıcı sağlık sigortasından %10 indirimle yararlanma fırsatı yakalayın.

%10 sülale indiriminden yararlanmak için

Kampanya koşulları

  • Kampanyamız, Axa Sigorta’dan ilk defa "Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" alacak müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Sülale indiriminden en az 5 en fazla 20 yakınınızla birlikte yararlanabilirsiniz.
  • Sülale indiriminde kan bağı şartı aranmamaktadır. Akraba gibi hissettiğiniz herkesin faydalanması için referans olabilirsiniz.
  • Sülale indiriminden yararlanmasını istediğiniz yakınlarınızın en geç 30 gün içinde Axa Sigorta`dan Sağlığım Tamam Sigortası yaptırması gerekmektedir.
  • Hem sülale indirimi olan hem de aile poliçesi olan sigortalılar için sadece %10 sülalem indirimi uygulanacaktır. ( Normalde Aile indirimi %7,5 , sülale indirimi ile + %2,5 indirim uygulanacak toplamda %10 indirim uygulanacak)
  • Referans poliçe iptal edildikten sonra aynı sülaleye giriş yapılamaz. İlgili "Referans TCKN" kullanılarak tanzim edilmiş olan diğer poliçeler, vade sonuna kadar devam ettirilir.