campaigns

Genç Sağlık Kampanyası ile %50 İndirim Fırsatı (Doğum Planlayanlar)

15 Kasım / 15 Aralık 2022 Anadolu Sigorta

Genç Sağlık Kampanyası ile %50 İndirim Fırsatı (Doğum Planlayanlar)

20-35 yaş aralığında gebelik planlayan anne adaylarına güzel bir haberimiz var! Anadolu Sigorta'nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında başlayan %50 indirim kampanyasından sizde faydalanabilirsiniz!

Sigorta şirketi

Anadolu Sigorta

Ürün

Doğum Sigortası

Tarih

15 Kasım - 15 Aralık 2022

%50 indirimli fiyatları görmek için teklif alın!

16 Aralık 2022 tarihine kadar Anadolu Sigorta'dan ilk defa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak isteyen ve hamilelik planlayan 20-35 yaş aralığındaki tüm kadınlara %50 indirim fırsatı sunuyoruz. Kampanya koşullarını aşağıda inceleyebilirsiniz.


Hamilelik planlıyorsanız; Anadolu Sigorta'nın doğum teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortası size göre olabilir. Poliçe başlangıç tarihinden 1 ay sonra başlayan gebelikler için limitsiz doğum teminatı ve yılda 10 adet gebelik rutin kontrolleri için avantajlı fiyatlarla kendinizi güvence altına alabilirsiniz. 

Kampanya Koşulları

  • Kampanyamız, 16.12.2022 tarihine kadar bireysel müşterilerimiz adına düzenlenecek yeni Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Hesaplı Sağlık Sigortası poliçeleri için geçerlidir.
  • 20-35 yaş aralığındaki (20 ve 35 dahil) yeni sigortalılarımız için geçerlidir.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda, hem sadece yatarak tedavi teminatlı poliçelerde hem de yatarak+ayakta teminatlı poliçelerde, Bireysel Sağlık Sigortası’nda ise yatarak tedavileri kapsayan Hesaplı Sağlık paketinde geçerlidir.
  • Tamamlayıcı sağlık sigortasına doğum teminatı ekletmek istenirse; 20-35 yaş arası kadın sigortalılar için yatarak+ayakta tedavi planına %50 indirim uygulanacak olup, doğum teminatı tarife primi üzerinden hesaplanıp poliçeye eklenecektir.
  • Aile poliçelerinde; 20-35 yaş arasındaki aile bireylerine %50 indirim uygulanacak olup, diğer bireyler için tarife primi üzerinden poliçe yapılacaktır.
  • Anadolu Sigorta’dan devam eden sağlık poliçesi bulunan sigortalılarımız için geçerli değildir.
  • Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

    Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için