campaigns

Genç Sağlık Kampanyası ile %50 İndirim Fırsatı

15 Kasım / 15 Aralık 2022 Anadolu Sigorta

Genç Sağlık Kampanyası ile %50 İndirim Fırsatı

20-35 yaş arasındaki gençlere güzel bir haberimiz var! Anadolu Sigorta, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nda ve Hesaplı Sağlık Sigortası'nda %50 indirim fırsatı sunuyor!

Sigorta şirketi

Anadolu Sigorta

Ürün

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tarih

15 Kasım - 15 Aralık 2022

%50 indirimli fiyatları görmek için teklif alın!

16 Aralık 2022 tarihine kadar Anadolu Sigorta'dan Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya yatarak tedavileri kapsayan Hesaplı Sağlık Sigortasından yaptıran 20 ile 35 yaş arasındaki herkese %50 indirim fırsatı sunuyoruz. Kampanya koşullarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanyamız, 16.12.2022 tarihine kadar bireysel müşterilerimiz adına düzenlenecek yeni Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Hesaplı Sağlık Sigortası poliçeleri için geçerlidir.
  • 20-35 yaş aralığındaki (20 ve 35 dahil) yeni sigortalılarımız için geçerlidir.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda, hem sadece yatarak tedavi teminatlı poliçelerde hem de yatarak+ayakta teminatlı poliçelerde, Bireysel Sağlık Sigortası’nda ise yatarak tedavileri kapsayan Hesaplı Sağlık paketinde geçerlidir.
  • Tamamlayıcı sağlık sigortasına doğum teminatı ekletmek istenirse; 20-35 yaş arası kadın sigortalılar için yatarak+ayakta tedavi planına %50 indirim uygulanacak olup, doğum teminatı tarife primi üzerinden hesaplanıp poliçeye eklenecektir.
  • Aile poliçelerinde; 20-35 yaş arasındaki aile bireylerine %50 indirim uygulanacak olup, diğer bireyler için tarife primi üzerinden poliçe yapılacaktır.
  • Anadolu Sigorta’dan devam eden sağlık poliçesi bulunan sigortalılarımız için geçerli değildir.
  • Söz konusu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
  • Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

    Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için