campaigns

Allianz'dan BES Yaptıranlara Sağlık Sigortasında %10 indirim

31 Ağustos / 30 Aralık 2023 Allianz Sigorta

Allianz'dan BES Yaptıranlara Sağlık Sigortasında %10 indirim

Bireysel emekliliğe dahil olan 18 yaşından küçüklere, sağlık sigortasında %10 indirim fırsatı! 
 

Sigorta şirketi

Allianz Sigorta

Ürün

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tarih

31 Ağustos - 30 Aralık 2023

31 Aralık 2023 tarihine kadar Allianz Sigorta'dan 18 yaşından küçük çocuğu için BES yaptıran tüm müşterilerimize, tamamlayıcı sağlık sigortası veya özel sağlık sigortasında %10 indirim fırsatı sunuyoruz. Kampanya koşullarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bireysel emeklilik hakkında bilgi almak ve %10 indirimli sağlık sigortası yaptırmak için kampanyayı kaçırmayın!
 

Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için
 

Kampanya Koşulları

  • Kampanya Allianz Yaşam Emeklilik A.Ş. ve Allianz Hayat Emeklilik A.Ş.’den satın alınan ve sözleşme kuruluş tarihi 01.07.2021 - 31.12.2023 tarihleri arasında olan, 18 yaş altı kişiler adına yapılmış bireysel emeklilik sözleşmeleri için geçerli olacaktır. Sözleşme sahiplerinin 31 Aralık'a kadar sağlık sigortası talebiyle başvurması koşuluyla emeklilik sözleşmesinin katılımcısı olan 0-17 yaş aralığındaki çocuklara Allianz Sigorta A.Ş. Modüler Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında % 10 indirim uygulanacaktır.
  • 0-5 yaş arasındaki katılımcılar; en az bir ebeveyniyle beraber yeni sağlık poliçesi satın alınması koşuluyla kampanyaya dahil olabilirler.
  • Kampanya Allianz Sigorta’dan ilk kez satın alınacak ve poliçe başlangıç tarihi 1 Temmuz 2021-31 Aralık 2023 arasında olan Modüler Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri için geçerlidir. Mevcut sağlık poliçelerine çocuk eklenmesinde indirim geçerli olmayacaktır.
  • İndirimden faydalanılabilmesi için 18 yaş altı katılımcı için bireysel emeklilik sözleşmesinin kurulmuş olması gerekmektedir. Bireysel emeklilik sözleşmesinden cayma durumunda sağlık poliçesinde indirim hakkı kaybedilir.
  • Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar.
  • Koşullarda belirtildiği gibi, sağlık sigortası indirimi uygulandığı halde bireysel emeklilik sözleşmesinden cayan müşterilerimiz cayma sonrasında indirim hakkını kaybedecektir.