Türk Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon Sağlığınız Bizde tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-80 yaş aralığında olan ve geçmişten gelen hastalıklarını güvence altına almak isteyen kişilerin sağlık masraflarını güvence altına alır. Türkiye’de geçmiş hastalıkları kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Doktorunuzun tedaviniz için hastanede 1 günden fazla yatmanızı gerekli gördüğü durumlarda kullanılan teminattır. Yatarak tedavi kapsamında ameliyat, küçük müdahale, koroner anjiyografi gibi işlemlerin masrafları %100 ve limitsiz karşılanır.

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
AmeliyatLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme5.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AngiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvTeminat Dışı
Tablo Tarih: 01.01.2020- Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı:Hastanede yatış gerektirmeyen durumlarda; doktor muayenesi, tahlil, ileri tanı ve fizik tedavi masraflarının karşılandığı teminattır. Sadece ayakta tedavi teminatı içeren bir poliçe satın alamazsınız. Ayakta tedavi teminatı, yatarak tedavi teminatına ek olarak alınan bir teminattır.

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti8 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Türk Nippon Sigorta Sağlığınız Bizde poliçesinden ekstra fayda sağlayabileceğiniz ücretsiz sağlık hizmetleri de mevcuttur.

Kara Ambulansı: Hayatı tehdit eden ve acil olarak tedavi gerektiren durumlarda sigortalıya bulunduğu yerde müdahale yapılması, yapılan müdahale sonrası en yakın özel hastaneye sevk edilmesi için ambulans teminatı güvence oluşturur. Ambulans teminatı uluslararası taşımalarda geçersizdir.

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Türk Nippon Sağlığınız Bizde tamamlayıcı sağlık sigortası sadece Medical Park Hastanelerinde kullanılabilir. Aşağıdaki linke tıklayarak Sağlığınız Bizde tamamlayıcı sağlık anlaşmalı kurumlar listesine ulaşabilirsiniz. (Türk Nippon Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır.)

Sağlığınız Bizde sağlık sigortası anlaşmalı hastaneleri

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Sağlığınız Bizde tamamlayıcı sağlık poliçesinin fiyatı; doğum yılınız, yaşadığınız şehir, teminat kapsamı  ve sağlık sektöründeki fiyat artışlarına göre belirlenir. Türk Nippon Sigorta sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır. Prim ödemelerinin tamamı kredi kartı ile blokajlı yapılır.

Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
253.354 TL
353.540 TL
453.912 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Sağlığınız Bizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu İstanbul’da ikamet eden kişiler için hazırlanmış olup; fikir oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Türk Nippon Sağlığınız Bizde tamamlayıcı sağlık fiyatları için teklif almayı unutmayın! Sağlığınız Bizde poliçesinin fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta TSS

Ayda 280 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 8 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla