Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’nın ve Ray Sigorta’nın şartlarını kabul eden özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, devlet katılım payı haricinde SGK ilave ücreti ödememenizi sağlayan bir sağlık poliçesidir.

Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde olan ve 64 yaşını aşmamış tüm bireyler Ray Tamamlayan Sağlık Sigortasından faydalanabilir. 18 yaşından küçük olan çocuklar poliçede bir ebeveyninde bulunması koşulu ile güvence altına alınır.

Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Özel sağlık kurumlarında yatış tarihinden taburcu olana kadar yapılan ameliyatlı veya ameliyatsız tedavilerin masrafı sağlık poliçenizin ana teminatı olan yatarak tedavi teminatından ödenir. Sigorta şirketinin yatarak tedavi masraflarını karşılaması için sözleşmeli olduğu özel hastanelerin birinde yatarak tedavi olmanız gerekmektedir.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme10.000TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv20.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30/60
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Tedavi talep edilen rahatsızlıkla ilgili doktorun talep ettiği tanı ve teşhis işlemleri ile doktor müdahalesinin maliyeti ayakta tedavi teminatından karşılanır. Doktorun istediği tüm işlemler bir muayene limiti içinde değerlendirilir. Ancak tedavi talep edilen hastalıkla ilgili başka doktora yönlendirilmeniz durumunda ikinci muayene limitine girmiş olursunuz.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30/60 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Ray Sigorta, sigortalının ekstra talep edebileceği sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için oluşturduğu zengin ek paketleri mevcuttur. Aşağıda bahsedeceğimiz ek teminatları hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Böylelikle poliçenizden sağladığınız verim de artmış olur.

Tıbbi Danışmanlık ve Ambulans Koordinasyon Hizmeti

Ambulans koordinasyon hizmeti; acil durumlarda sigortalıya olduğu yerde ilk müdahaleyi yapmak ve en yakın sözleşmeli hastaneye sevk etmek için kullanılır. Sigortalının kendisini kasıtlı olarak yaralaması, alkol veya uyuşturucudan zehirlenmesi gibi durumlarda ambulans teminatı kapsam dışıdır. Ayrıca 7/24 sağlıkla ilgili her konuda Ray Sigorta’nın medikal ekibinden destek alabilirsiniz.

Evde Bakım Teminatı

Sigortalının evde devam edecek tedavisi için kullanılacak ilaç veya tıbbi cihazların masrafı, sigortalıyı tedavi eden doktorun rapor yazması şartıyla sigorta şirketi tarafından karşılanır. Evde bakım teminatı; evde yalnız yaşayan ve sosyal desteğe ihtiyacı olan kişiler için değildir.

Check-up Teminatı

Check-up teminatı sağlık kontrolü yaptırmak isteyenler için poliçeye ücretsiz eklenir ve sadece 1 kere yaptırılabilir. Yani sigortalının sağlık durumu ile ilgili şikayetleri varsa ve bu şikayetlere teşhis konulması gerekiyorsa check-up teminatı kullanılamaz.

Diş Bakım Teminatı

Ray Sigorta’nın diş bakım teminatı için anlaşma yaptığı sağlık kurumlarında ücretsiz olarak; dolgu sökümü, diş taşı temizliği, konsültasyon, oral hijyen eğitimi, uzman diş hekimi muayenesi ve tek diş için dolgu yaptırabilirsiniz. Bu işlemleri yaptırabilmeniz için en az 2 gün önce çağrı merkezinden randevu alınmalıdır.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anlaşmalı özel kurumlar; Ray Sigorta’nın SGK kurallarını baz alarak belirlediği özel şartlara göre anlaşma yaptığı, sigortalıların ve bağımlılarının tedavi masraflarını direkt olarak ödediği, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış özel işletmelerdir.

Ray Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayan Sağlık ürününün fiyatı; doğduğunuz yıl, yaşadığınız il, teminat kapsamınız, geçmiş hastalıklarınız, sağlık kurumlarındaki fiyat artışına göre oluşturulur. Ray Sigorta toplam prim tutarını 8 taksite böler ve aileniz ile birlikte poliçe almanız durumunda %10 aile indirimi uygular.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25420 TL1.148 TL
35420 TL1.148 TL
45524 TL1.444 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu Gaziantep’te yaşayan  fertler için düzenlenmiş olup; fikir vermek amaçlıdır ve nihai fiyat değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Ray tamamlayıcı sağlık fiyatları 2020 için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Ray Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Ray Sigorta TSS

Ayda 120 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla