NN Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

NN Hayat Emeklilik tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK kapsamında sizin, eşinizin ve çocuklarınızın özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır.

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olabilir. Fakat 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Desteğin Bizden tamamlayıcı sağlık sigortası; poliçe satın aldığınız günden 3 ay sonra cerrahi müdahaleleri, operatör veya doktor ücretlerini, hastanedeki tedavi masraflarını, acil müdahaleleri ve diğer gerekli görülen tedavi işlemlerini yatışlı tedavi teminatı altında limitsiz sigortalar. Sadece ameliyat ekipmanı için 30.000 TL limit uygular.

NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme30.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvTeminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Bir hastalığın tanısı için ihtiyaç duyulan muayene, hekim tarafından istenen kan, idrar gibi laboratuvar incelemeleri, röntgen, ultrason, doppler, EKG gibi tanı işlemlerinden oluşan giderler ayakta tedavi teminatı kapsamında karşılanır.

NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

NN Hayat Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

SGK kurallarına göre sağlık hizmeti sunan şirketler ile NN Hayat Sigorta’nın yaptığı sözleşmeye göre sigortalıların Desteğin Bizden ürününü kullanabilecekleri özel hastanelerdir. Sözleşmeli özel hastanelere giden sigortalılar, sigorta şirketinden provizyon onayının alınması şartı ile sadece katılım payı ödeyerek tedavi olabilirler.

NN Hayat Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. NN Hayat tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

NN Hayat Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

NN Hayat Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık fiyatı; doğum yılınız, ikamet ettiğiniz şehir, sigorta kapsamınız, kayıtlı sağlık durumunuz ve sağlık sektöründeki enflasyon oranına göre fiyatlandırılır. 9 taksitle ödeme kolaylığı ve %10 aile indirimi sayesinde bütçenizi yormadan poliçeden yararlanabilirsiniz.

NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
30281 TL865 TL
40337 TL1.035 TL
50469 TL1.443 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu Balıkesir’de ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

 

NN Hayat tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif almayı unutmayın! NN Hayat Sigorta’nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

NN Hayat Emeklilik Sigorta TSS

Ayda 185 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla