Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı, Anlaşmalı Hastaneler ve Fiyatları

Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde Groupama ile anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, nitelikli sağlık hizmetlerinden ekstra ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

HİSS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Poliçe başlangıç tarihinden 3 ay sonra yatışlı tedavi olmanız gerektiğinde ameliyat, ameliyat malzemeleri,  yoğun bakım ünitesi, ameliyat sonrası fizik tedavi masrafları kapsam dahilindedir. Ayrıca ameliyat gerektirmeyen yatarak tedavilerde poliçe kapsamında %100 karşılanır.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme30.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvTeminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi15
Tablo Tarih: 01.03.2019- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı: Rahatsızlık veya hastalık sebebiyle tanı ve tedaviniz için hastanede hekim tarafından yapılan muayeneler, gerekli görülen laboratuvar tetkikleri ile tanı işlemlerinin masrafları ayakta tedavi limitinden ödenir. Ameliyat sonrası hariç diğer fizik tedavi masrafları da kapsam altındadır.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi15 seans
Tablo Tarih: 01.03.2019- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: HİSS tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamlı teminatlarına ek olarak zengin asistans hizmetleri sunar. 7/24 faydalanabileceğiniz bu hizmetler ile kendinizi daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Acil Yardım ve Acil Danışma

Sigortalının isteği ve kontrolü dışında gerçekleşen, ölüm tehlikesi olan acil durumlarda, Groupama Sigorta sizi korumaya alır ve hastaneye naklinizi sağlar. Yerinde müdahale ve ambulans ile taşıma hizmetinden doğan masraflar güvence altındadır.

Check-up

Belirli tetkik ve tahlillerin içinde bulunduğu check-up teminatı sayesinde yıllık sağlık kontrolünüzü hiçbir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

Acil İlaç Gönderimi

Seyahat esnasında, tıbbi gerekliliği  asistans şirketinin medikal ekibi tarafından onaylanan, eşdeğeri bulunamayan reçete edilmiş ilaçlar temin edilir, masrafı Lehdar tarafından karşılanır. Nakliye ücreti 10 kg.’a kadar ödenir.

HİSS Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Groupama Sigorta’nın anlaşmalı kuruluşlarından, HİSS tamamlayıcı sigortası sayesinde acil olsun veya olmasın sağlıkla ilgili her konuda hizmet alabilirsiniz. Bu ürün SGK’dan geriye kalan fark ücretini tamamladığı için devlet güvencesinde olmanız gerekmektedir. Aksi halde anlaşmalı özel kurumlardan destek alamazsınız.

Groupama Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Groupama HİSS poliçenin fiyatı; kişinin yaşı ve yaşına bağlı olarak risk seviyesi, ikamet adresi, ürün kapsamı, sağlık geçmişi ve sağlık hizmet tarifesindeki değişime göre belirlenir. Belirtilen bu prim üzerinden aile olarak poliçe satın alanlara %5 oranında aile indirimi yapılır ve tamamlayıcı sağlık sigortası primi kredi kartına 9 taksit ile tahsil edilir.

Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25253 TL759 TL
35328 TL979 TL
45477 TL1.380 TL
Tablo Tarih: 01.03.2019- Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu ikamet ili Mersin olan bireyler için hazırlanmış olup; bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Groupama Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Groupama Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Groupama Sigorta TSS

Ayda 135 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla