Groupama Özel Sağlık Sigortası Kapsamı, Anlaşmalı Hastaneler ve Fiyatları

Beklenmedik sürprizlere karşı hem yurtiçinde hem yurtdışında tedavi masraflarını üstlenen Groupama Sigorta, tüm Türkiye’de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

Groupama özel sağlık sigortası kapsamında bebekler, doğduğu günden itibaren güvence altına alınır. 65 yaşın altındaki herkes Pozitif Sağlık Sigortası’nın avantajlı teminatlarından yararlanabilir.

Pozitif Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: 24 saat içinde müdahale edilmesi gereken acil durumlar, cerrahi girişimle tedavisi mümkün olan veya sadece hastanede yatarak tıbbi tedavinin yeterli olduğu hastalıklarla ilgili maddi destek sağlayan teminattır. Groupama Pozitif Sağlık Sigortası poliçe başlangıcından 12 ay sonra yatarak tedaviler için limitsiz hizmet sunar.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme750 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv9.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi20 seans
Tablo Tarih: 01.03.2019- Groupama Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Bir doktor tarafından teşhis edilmesi gereken fiziksel fonksiyonlardaki bozuklukların tanısı, teşhisi ve tedavisi için gerekli olan tüm sağlık hizmetleri poliçede belirlenmiş limit ve katılım payı oranına göre teminat altındadır. Seçeceğiniz plana göre ayakta tedavilerinizi yurtdışında da yaptırabilirsiniz.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti3.000 TL veya diğer limit seçenekleri
RöntgenAyakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve TetkikAyakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı YöntemleriAyakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi20 seans
Tablo Tarih: 01.03.2019- Groupama Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Groupama Sağlık Asistans Hizmetleri sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz hem de Groupama’nın size sunduğu birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0 850 250 50 50 numaralı Groupama Müşteri Hizmetlerini arayarak asistans hizmetler ile anlaşmalı kurumlardan randevu almanızdır. Groupama Sigorta’nın asistans hizmetler için belirlediği yıllık limitlere göre bu ek teminatlardan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Yurtiçi Acil Yardım ve Danışmanlık

Özel sağlık sigortası olan kişinin hayatını tehdit eden ani bir sağlık problemi oluştuğunda kendi imkanı ile hastaneye ulaşma şansı yoksa, sigorta şirketinden ambulans talep edebilir. Talep ettiği ambulans için de ekstra hiçbir ücret ödemez.

Check-up, PSA, Mamografi

Pozitif Sağlık Sigortası sahibi olan sigortalılara verilen bu ayrıcalık sayesinde herhangi bir ücret ödemeden, Groupama Sağlık Asistans Hizmet Hattı üzerinden randevu alarak kullanabilirsiniz. Kontrol amaçlı yapılan bu tetkiklere, poliçenin başladığı günden 3 ay sonra hak kazanırsınız.

Evde Bakım Hizmetleri

Yatışlı tedavi sonrası evde hemşire bakımı ile tedavinin sürdürülmesi gerektiğine dair doktor raporunun olması, Groupama’nın da bu raporu kabul etmesi durumunda evde yapılan bakım işlemlerine ait giderler teminat altındadır.

Diş Bakım Paketi

Diş muayenesinden bite wing radyografiye kadar birçok diş ile ilgili işlemi ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Diş bakım paketi kapsamında yapılacak işlemler yatarak tedavi veya ayakta tedavi teminatının limitini etkilemez. Groupama Diş Paketi Hattını arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Groupama Sigorta’nın Pozitif Sağlık ürününü kullanan sigortalıların hasar süreçlerinde kolaylık sağlamak ve özel hastanede oluşan masraflarına destek olmak için sözleşme imzaladığı ruhsatlı sağlık kurumlarıdır.

Groupama Pozitif Özel Sağlık Sigortasının kullanıldığı 2 adet anlaşmalı hastaneler listesi vardır. Eğer Amerikan Hastanesinde kullanabileceğiniz bir poliçe istiyorsanız Network 1 seçmeniz gerekmektedir. Ancak daha makul prim ödeyerek özel sağlık sigortası kullanmak istiyorsanız Network 2 tercih edebilirsiniz.

  • Network 1: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
  • Network 2: Amerikan Hastanesi, Florence Nightingale Hastaneleri hariç Acıbadem Sağlık Grubu, Memorial Hastaneleri dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Groupama Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Groupama özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Anlaşmasız sağlık kurumlarında gerçekleşen yatarak veya ayakta tedavi masraflarının sadece %50’si sigorta şirketi tarafından karşılanır.Yani anlaşmasız sağlık kurumlarında tedavi masraflarınızı ilk hastaneye siz ödersiniz.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Pozitif Sağlık Sigortasının primi; yaş ve mevcut hastalık riskleri göz önünde bulundurularak seçilen plan için belirlenmiş limitler, yaşanılan il, hastane network seçimi üzerinden hesaplanır. Groupama’dan aile olarak özel sağlık sigortası alanlara belirtilen fiyat üstünden %5 indirim yapılır. 10 taksitle ödeme imkanı mevcuttur.

Groupama Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
256.128 TL
357.541 TL
457.887 TL
Tablo Tarih: 01.03.2019- Groupama Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi 5.000 TL, hastane seçimi Network 2 ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Groupama Sigorta ÖSS

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

Check-up, PSA, Mamografi,

Diş bakım paketi,

10 taksit avantajıyla

Bizi Arayın!