Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı, Anlaşmalı Hastaneler ve Fiyatları

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 69 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür. SGK ve Eureko Sigorta ile anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarındaki tedavileriniz için SGK’nın ödediği tutardan arta kalan miktarı Eureko’nun tamamlayıcı sigortası sayesinde güvence altına alabilirsiniz.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı:Sigortalının tıbbi gereklilik nedeniyle hastanede kalış süresince ortaya çıkan her türlü hekim, ameliyat, anestezist, yatak/konaklama, hekim tarafından tedavi için gerekli görülmüş ilave müdahaleler ve kan ürünleri, hastalık veya komplikasyonlarının tedavisi için gerekli yardımcı malzemelerin masrafları bu teminattan karşılanır.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat MalzemeLimitsiz
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvTeminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik TedaviLimitsiz
Tablo Tarih: 01.03.2019- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Eureko Sigorta’da ayakta tedavi teminat limiti diğer sigorta şirketlerinden farklıdır. Genellikle tamamlayıcı sağlık sigortalarında ayakta tedavi teminatı doktor muayene adeti ile sınırlı tutulur. Ancak Eureko Sigorta bir yıl boyunca ayakta tedavi masraflarını 1.000 TL ile sınırlar.

Eureko Sigorta’nın ayakta tedavi işleyişi şu şekildedir: Belirtilen 1.000 TL limit doktor muayenesi ve laboratuvar işlemlerinin ücreti ile ilgilidir. 1.000 TL’lik limiti doldurduktan sonra yine doktor ihtiyacınız olduğunda muayene ücretini kendi cebinizden ödeyip, ileri tanı yöntemleri için sigortanızdan destek almaya devam edebilirsiniz.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti1.000 TL
Röntgen1.000 TL
Tahlil1.000 TL
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.03.2019- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Eureko Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamını daha da genişletmek için poliçeye eklediği teminatlardır. Bu ek teminatlar için cebinizden ekstra bir ödeme çıkmaz. Sigortalı olduğunuz süre boyunca kullanabileceğiniz ek teminatlarınız sayesinde hem kazançlı çıkacaksınız hem de sağlığınız için daha çok hizmet alabileceksiniz.

Diş Bakım Paketi

Temel bir bakım paketi veren Eureko Sigorta, diş taşı temizliği, diş röntgeni ve diş muayenesi masraflarını yılda bir kere olmak üzere karşılar. Diğer diş sağlığı ile ilgili yapılacak işlemlerde sigortalılara indirim yapılacaktır.

Check-up

Yılda bir defa kullanılabilen check-up paketi, Eureko Sigorta’nın bu teminat için özel olarak anlaştığı kurumlarda kullanılabilir. Poliçenin aktif olduğu süre boyunca check-up teminatı kullanılmalıdır. Kullanılmayan paketler bir sonraki seneye devredilmez.

Acil Kara Ambulansı

Gerçekleşeceği önceden belli olmayan, triyaj uygulamasında kırmızı alan olarak belirtilen durumlar için acil kara ambulansı ücretsiz kullanılabilir. Acil Ambulans ve Danışma Hattı’ndan yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Kontrol Mamografi

Meme kanseri taraması, 40 yaş ve üstü kadınlara yapılan bir kontroldür. Eureko Sigorta’da kadın sigortalılarına ücretsiz kontrol mamografi ayrıcalığı sunmaktadır.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Kurumlar

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı sağlık kurumları listesinde yer alan ve sigortacının yapmış olduğu sözleşmenin şartlarını kabul eden kurumlardır. Sigortalı liste içinde yer alan kurumdan dilediği zaman hizmet alabilir. Ancak bu kurumların sigorta şirketinin anlaşmalı sağlık kurumları listesinde yer alması tavsiye niteliğinde değildir.

Eureko Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık primi belirlenirken; yaş, cinsiyet, teminat kapsamı, TTB’ye bağlı yıllık fiyatlandırmadaki değişim, özel hastane cari fiyatlarındaki değişiklikler, ilaç ve malzeme fiyatlarındaki değişim, cinsiyet ve yaşa bağlı olarak görülen hastalık ve tedavi risk dağılımındaki değişiklikler, döviz kuru değişikliği gibi etkenler dikkate alınır.

Tamamlayıcı sağlık sigortasının primini 9 taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca %5 aile indirimi sayesinde bütçenizi yormadan poliçeden yararlanabilirsiniz.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
26270 TL720 TL
36270 TL720 TL
46317 TL870 TL
Tablo Tarih: 01.03.2019- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu Konya’da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için buradan teklif almayı unutmayın! Eureko Sigorta’nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Eureko Sigorta TSS

Ayda 110 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 1.000 TL limitli doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla