Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı, Anlaşmalı Hastaneler ve Fiyatları

Uygun fiyatlarla yaygın özel hastane ağına sahip Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK ve Axa Sigorta ile anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-59 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes faydalanabilir. 8 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanma şartı ile poliçe sahibi olabilirler.

Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Özel hastanede ameliyat veya tıbbi tedavi için kaldığınızda masraflarınızı %100 karşılayan ana teminattır. Hastanede kaldığınız süre boyunca oda, yemek ve refakatçi masrafları da poliçe kapsamındadır.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme20.000TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv50.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30/60
Tablo Tarih: 01.03.2019- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamı ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatış gerektirmeyen durumlarda; doktor muayenesi, tahlil, modern teşhis ve fizik tedavi masraflarının karşılandığı teminattır. Sadece ayakta tedavi teminatı içeren bir poliçe satın alamazsınız. Ayakta tedavi teminatı, yatarak tedavi teminatına ek olarak alınan bir teminattır.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30/60 seans
Tablo Tarih: 01.03.2019- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Axa Sağlığım Tamam sigortasının ana teminatlarına ek olarak sunulan asistans paketler vardır. Ek teminat olarak sunulan bu asistans paketler sayesinde yüksek kalitede sağlık hizmeti alabileceğiniz faydalar elde etmiş olursunuz. Üstelik bu ek faydalar için poliçenize ödediğiniz yıllık prime ek olarak hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

Ambulans

Axa Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık alan her sigortalıya ücretsiz verilen teminattır. Sigortalıya yerinde yapılan müdahalenin yetersiz kaldığı durumlarda hastaneye naklinin yapılması, nakil yapılan hastanede sigortalının durumuna uygun tıbbi ekipmanın olmaması halinde başka hastaneye nakledilmesi ve bu nakiller sırasında oluşan sağlık masrafları Axa Sigorta güvencesindedir.

Evde Bakım Teminatı

Yatışlı tedavi sonrası sigortalının evde tedavisinin tamamlanması için doktor raporu sigorta şirketine mutlaka ulaştırılmalıdır. Axa Sigorta raporu değerlendirip onayladıktan sonra tüm organizasyonu kendisi yapar ve evde yapılan tedavi ile ilgili tüm masrafları 50.000 TL’ye kadar karşılar.

Diş Sağlığı Paketi

Sağlığım Tamam poliçesi kapsamında sigortalılar; diş hekimi muayenesi, röntgen filmi ve diş taşı temizliğinden yılda 1’er defa olmak üzere ücretsiz yararlanabilirler. Ayrıca sigortalılar diş sağlığı ile ilgili Axa Assistance Türkiye Anlaşmalı Kurumlarında, TDB taban fiyat tarifesi üzerinden destek alabilirler.

IPA Asistans Paketi (Tüp bebek, yenidoğan, çocuk ve kadın sağlığı danışma hattı)

AXA Assistance, tamamlayıcı sağlık sigortası kullanan sigortalılarına 0216 524 33 32 numaralı telefondan danışmanlık hizmeti verir. Sigortalı sağlık konularında veya hastalıkları ile ilgili bu hat üzerinden bilgi alabilir. Ancak bu paketin kapsamında sigortalılara ilaç veya hastane önerisinde bulunulmamaktadır.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sigortalının sağlık poliçesi ile sağlık kuruluşlarından hizmet alabilmesi için sigorta şirketinin ve SGK’nın özel hastane ile anlaşmalı olması gerekmektedir. Hastanenin sadece SGK ile anlaşmalı olması tek başına yeterli değildir.

Axa Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Axa Sigorta anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Sağlığım Tamam tamamlayıcı sağlık poliçesinin fiyatı; doğum senenize, yaşadığınız coğrafi bölgeye, poliçe kapsamınıza, var olan hastalıklarınıza ve sağlık sektöründeki fiyat artışlarına göre belirlenir. Axa Sigorta sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25-1.104 TL
35-1.313 TL
45-1.612 TL
Tablo Tarih: 01.03.2019- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Yukarıdaki fiyat tablosu İzmir’de ikamet eden kişiler için hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve nihai prim değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için buradan teklif almayı unutmayın! Axa Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Axa Sigorta TSS

Ayda 160 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla