Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Uygun fiyatlarla yaygın özel hastane ağına sahip Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde, SGK ve Axa Sigorta ile sözleşmeli olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-65 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes faydalanabilir. 8 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanma şartı ile Axa tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilirler.

Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Özel hastanede ameliyat veya tıbbi tedavi için kaldığınızda masraflarınızı %100 karşılayan ana teminattır. Hastanede kaldığınız süre boyunca oda, yemek ve refakatçi masrafları da Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme20.000TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv50.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30/60
Tablo Tarih: 01.01.2020- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamı ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatış gerektirmeyen durumlarda; doktor muayenesi, tahlil, modern teşhis ve fizik tedavi masraflarının karşılandığı teminattır. Sadece ayakta tedavi teminatı içeren bir poliçe satın alamazsınız. Ayakta tedavi teminatı, yatarak tedavi teminatına ek olarak alınan bir teminattır.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30/60 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasının ana teminatlarına ek olarak sunulan asistans paketler vardır. Ek teminat olarak sunulan bu asistans paketler sayesinde yüksek kalitede sağlık hizmeti alabileceğiniz faydalar elde etmiş olursunuz. Üstelik Axa tamamlayıcı sigorta için ödediğiniz yıllık prime ek olarak hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

Ambulans

Axa Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık alan her sigortalıya ücretsiz verilen teminattır. Sigortalıya yerinde yapılan müdahalenin yetersiz kaldığı durumlarda hastaneye naklinin yapılması, nakil yapılan hastanede sigortalının durumuna uygun tıbbi ekipmanın olmaması halinde başka hastaneye nakledilmesi ve bu nakiller sırasında oluşan sağlık masrafları Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık güvencesindedir.

Evde Bakım Teminatı

Yatışlı tedavi sonrası sigortalının evde tedavisinin tamamlanması için doktor raporu sigorta şirketine mutlaka ulaştırılmalıdır. Axa Sigorta raporu değerlendirip onayladıktan sonra tüm organizasyonu kendisi yapar ve evde yapılan tedavi ile ilgili tüm masrafları 50.000 TL’ye kadar karşılar.

Diş Sağlığı Paketi

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi kapsamında sigortalılar; diş hekimi muayenesi, röntgen filmi ve diş taşı temizliğinden yılda 1’er defa olmak üzere ücretsiz yararlanabilirler. Ayrıca sigortalılar diş sağlığı ile ilgili Axa Assistance Türkiye Anlaşmalı Kurumlarında, TDB taban fiyat tarifesi üzerinden destek alabilirler.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sigortalının sağlık poliçesi ile sağlık kuruluşlarından hizmet alabilmesi için sigorta şirketinin ve SGK’nın özel hastane ile anlaşmalı olması gerekmektedir. Hastanenin sadece SGK ile anlaşmalı olması tek başına yeterli değildir.

Axa Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Axa tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25-1.269 TL
35-1.509 TL
45-1.853 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatı; doğum senenize, yaşadığınız coğrafi bölgeye, poliçe kapsamınıza, var olan hastalıklarınıza ve sağlık sektöründeki fiyat artışlarına göre belirlenir. Axa Sigorta sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

  • Yukarıdaki fiyat tablosu İzmir’de ikamet eden kişiler için hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve nihai prim değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları 2020 için teklif almayı unutmayın! Axa Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Axa Sigorta TSS

Ayda 160 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla