Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, poliçeye ilk başladığınız tarihten itibaren ortaya çıkan sağlık problemlerinizin tüm tıbbi masraflarını kapsam ve limitler dahilinde karşılayacaktır.

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir. Ancak 18 yaşından küçük çocuklar poliçeden yararlanmak için anne veya babası ile birlikte sigortalanmak zorundadır.

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Doktorunuzun tedaviniz için hastanede 1 günden fazla yatmanızı gerekli gördüğü durumlarda kullanılan teminattır. Yatarak tedavi kapsamında ameliyat, küçük müdahale, koroner anjiyografi gibi işlemlerin masrafları %100 ve limitsiz karşılanır.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat MalzemeLimitsiz
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvTeminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30
Tablo Tarih: 01.01.2020- Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Kontrol amaçlı veya bir hastalık durumunda ihtiyaç duyacağınız doktor muayenesinin ve tetkiklerinin masrafları ayakta tedavi teminatından karşılanır. Hastanenin ve doktorun SGK ile anlaşmalı olması durumunda masraflarınız sigorta şirketi tarafından %100 karşılanır.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30/60 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Anadolu tamamlayıcı sağlık poliçesi kapsamına ilave olarak, ek prim ödemeden sahip olabileceğiniz katma değerli sağlık hizmetleridir. Sigorta şirketi ek teminatları sigortalılarının ihtiyacı doğrultusunda şekillendirir ve yaşam kalitenizi yükseltmeniz için destek olur.

Ambulans

Suda boğulma, trafik kazası, yüksekten düşme veya uzuv kopması gibi acil vaka kapsamına giren durumlarda, 7 gün 24 saat ücretsiz olarak sigortalılar kara ambulansı hizmetinden yararlanabilirler. Sigortalılar, Anadolu Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık ile sözleşmeli sağlık kurumlarına kara ambulansı ile ücretsiz taşınacaktır. Sigortalının taşındığı sağlık kurumundan bir başka sağlık kurumuna götürülmesi gerektiğinde Anadolu Sigorta taşıma masraflarını karşılamayacaktır.

Hediye Diş Bakım Paketi

Bu paket acil diş teminatı ve diş ile ilgili bakım işlemlerinin masraflarını güvence altına alır. Diş ile ilgili hizmet sunan bu paket Anadolu Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık ürününü satın alan sigortalılarına hediyesidir ve anlaşmalı diş hekimlerinde geçerlidir. 0850 744 0 347 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüp Bebek Teminatı

Tüp bebek teminatı, sigortalının ekstra prim ödemesi koşulu ile poliçeye eklenir. Anadolu Sigorta SGK’nın tüp bebek masrafları için belirlediği kuralları esas alarak sigortalıya destek olur. Bu teminat sadece tüp bebek tedavisi için özel olarak anlaşma yapılmış kurumlarda kullanılabilir.

Sünnet Teminatı

Poliçe başlangıç tarihinden 1 yıl sonra Anadolu Sigorta’nın sünnet masraflarını doğrudan ödemeyi kabul ettiği özel hastanelerde ilgili teminat kullanılır. Sünnet masraflarının karşılanması için sigortalının ek prim ödemesi yapılmasına gerek yoktur.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anadolu Sigorta’nın oluşacak sağlık masrafları ile ilgili doğrudan ödeme yapacağına dair anlaşma yaptığı sağlık kuruluşlarının yer aldığı listeye anlaşmalı hastane ağı denir. SGK’nın ve sigorta şirketinin hastane ile anlaşması yoksa tamamlayıcı sağlık sigortanızı kullanamazsınız.

Anadolu Sigorta’nın A ve B tipi olmak üzere 2 çeşit anlaşmalı sağlık kurumu ağı bulunmaktadır.

Bayındır Hastanesi Söğütözü, Bayındır Hastanesi İçerenköy, Liv Hospital Ulus ve Hisar Intercontinental Hospital ile sadece KVC,Kardiyoloji ve Onkoloji branşlarında Anadolu Sigorta’nın anlaşması bulunmaktadır.

Anadolu Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatı; doğum tarihi, ikametin bulunduğu şehir, ürün tercihi, var olan sağlık problemleri ve hastanelerdeki tedavi ücretlerinin artışı fiyatın belirleyici kriterdir.  Peşin veya 9 taksit ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25511 TL1.188 TL
35609 TL1.487 TL
45740 TL1.540 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Ankara’da yaşayan bir kişi için oluşturulmuş örnek prim tablosu; bilgilendirme amaçlıdır ve ortalama fiyatı göstermektedir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Anadolu tamamlayıcı sağlık 2020 fiyatları için teklif almayı unutmayın! Anadolu Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Anadolu Sigorta TSS

Ayda 155 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 9 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla