Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde, SGK ve Allianz Sigorta ile anlaşmalı olan tüm özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden yüksek kalitede bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. 6 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanma şartı ile bu tamamlayıcı sağlık poliçesinden faydalanabilir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Tamamlayıcı sağlık poliçenizin olmazsa olmaz teminatıdır. 24 saatten az olmamak şartı ile hastanede yatmayı gerektiren durumlarda; ameliyat, yoğun bakım ve diğer tedavi masraflarının karşılandığı teminattır.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları
Teminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme5.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv30.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30
Tablo Tarih: 01.01.2020- Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatış yapılmadan ayakta tedavi edilebilecek rahatsızlıklara ilişkin yapılan doktor kontrolü, teşhis amaçlı istenen kan ve idrar tahlilleri ile modern teşhis teknikleri ayakta tedavi kapsamı ve limiti dahilinde karşılanır. Ayakta tedavi teminatı sigorta şirketinin anlaşmasız olduğu sağlık kurumlarında kullanılamaz.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Allianz Sigorta, sigortalılarına daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve poliçenin standardını yükseltmek için ek teminatlar sunar. Allianz Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olduğunuzda ekstra ücret ödemen bu ek teminatlara da hak kazanmış olursunuz.

Acil Kara Ambulans

Hayatı tehdit eden ve acil olarak tedavi gerektiren durumlarda sigortalıya bulunduğu yerde müdahale yapılması, yapılan müdahale sonrası en yakın özel hastaneye sevk edilmesi için ambulans teminatı güvence oluşturur. Ambulans teminatı uluslararası taşımalarda geçersizdir.

Evde Bakım Teminatı

Evde bakım teminatı; sigortalının evde devam eden bir tedavi planına ihtiyaç duyması, bu durumun doktor tarafından beyan edilmesi ve Allianz Sigorta’dan provizyon alınması şartı ile geçerlidir. Sigortalı hastaneden taburcu olduğu tarihten itibaren 30.000 TL limit ile evde tedavisini devam ettirebilir.

Doktor Allianz Sağlık Danışma Hattı

Sağlığınız ile ilgili doktor görüşü almak istediğinizde Dr.Allianz ücretsiz sağlık danışma hattını dilediğiniz gün dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK ve Allianz Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde kullanılabilir. Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan hastalıklar ve bu hastalıklara bağlı oluşan tedavi masrafları, Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası tarafından hastaneye ödenir.

Allianz Sigorta’nın Turuncu+ Network ve Turuncu Network olmak üzere 2 çeşit anlaşmalı sağlık kurumu ağı bulunmaktadır.

Turuncu Network: Eğer poliçenizi bütçenize daha uygun hale getirmek isterseniz, seçiminizi “Turuncu Network”ten yana yapabilirsiniz. Turuncu Network; SGK ile tüm branşlarda anlaşmalı olan sağlık kurumlarını kapsar.

Turuncu+ Network: SGK ile tüm branşlarda anlaşması olan sağlık kurumlarına ek olarak, SGK ile yalnızca belirli branşlarda anlaşması bulunan sağlık kurumlarını da kapsar.

Allianz Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatı; kişinin yaşı, ikameti, ürün kapsamı, sağlık geçmişi ve medikal enflasyon oranına göre belirlenir. Belirlenen prim tutarı 8 eşit taksit şeklinde ödenebilmektedir. Ayrıca Allianz tamamlayıcı sağlık poliçesini ailecek alanlara %2.5 oranında aile indirimi yapmaktadır.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25455 TL1.105 TL
35654 TL1.342 TL
45909 TL1.713 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu ikamet ili İstanbul olan bireyler için hazırlanmış olup; bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Allianz Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Allianz Sigorta TSS

Ayda 150 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla