Online Sağlık Sigortası Teklifi Faydaları

blog-image

Kendiniz ve sevdikleriniz için sağlık sigortası yaptırmaya karar verdiniz ancak işe nereden başlamanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Sağlık sigortası araştırması yapmak ve birçok sigorta şirketinden ayrı ayrı fiyat teklifi almak için bu işe ciddi bir zaman ayırmanız gerektiğinin de farkındasınız. Bir de sağlık sigortası alacağınız aracı kurumu bulmak ve o kuruma güvenmek ilk öncelikleriniz arasında ise işiniz biraz daha zorlaşacaktır!

Aslında internetten sigorta teklifi almak sandığınız kadar zor bir iş değil. İnterneti bilinçli bir şekilde kullanabiliyorsanız, doğru yolu rahatlıkla bulabilirsiniz. Online sağlık sigortası teklifi veren internet siteleri artık sağlık sigortası almak isteyen herkesin yardımına yetişiyor! 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının avantajlı fiyatlarını görmek için teklif alın!

Online Sağlık Sigortası Teklifi Almanın Avantajları Nedir?

Söz konusu durum sağlığınız ve cebinizden çıkacak para olduğu için ipleri her zaman kendi elinizde tutmalısınız. Kendiniz ve sevdikleriniz için en iyi sağlık sigortasını bulmak istiyorsanız, konu hakkında bilinçli olmanız gerekmektedir. Bilinçli olabilmek için araştırmalı, bilgileri doğrulamalı ve karşılaştırmalısınız. Online sağlık sigortası teklifi almanın en önemli özelliği sizi daha bilinçli bir kullanıcı yapıyor olmasıdır.

Online tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi için tıklayın!

Online sağlık sigortası teklifi almanın avantajlarını daha net anlayabilmeniz için bir karşılaştırma tablosu hazırladık.

Online Sağlık Sigortası Teklifi Almak Sigorta Aracı Kurumundan Teklif Almak
Sağlık sigortaları hakkında daha bilgili ve bilinçli olmanıza imkan tanır. Aracı kurumun size verdiği bilgiler ile yetinmek durumunda kalırsınız.
Birçok sağlık sigortası ürününü tek bir ekranda, aynı anda inceleyebilirsiniz. Aracı kurumun elinize verdiği evrakların içinden çıkamaz hale gelirsiniz.
Araştırma yaparken zamandan tasarruf edersiniz. Size verilen evrakların içeriğini anlamak için ciddi zaman harcarsınız.
Sağlık sigortası teminatlarını detaylı bir şekilde ekran üzerinde inceleyebilirsiniz. Aracı kurumun size verdiği sayfalarca yazının içinde teminat kapsamını bulmaya çalışırsınız.
7/24 sigorta danışmanlarından destek alabilirsiniz. Aracı kurum ile mesai saatleri içinde iletişim kurabilirsiniz.
Aynı anda 15 sigorta şirketini, teminat kapsamı ve fiyat açısından karşılaştırabilirsiniz. Aracı kurumun size sunduğu 2 veya 3 sigorta şirketi arasında karşılaştırma yapmak durumunda kalırsınız.
15 sigorta şirketini karşılaştırırken, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan sağlık poliçesini daha rahat bulabilirsiniz. Aracı kurumun çalıştığı sigorta şirketleri arasında tercih yapmak zorunda kalırsınız.
Sigorta danışmanı ile telefonda görüşebilir, sesli imzanız ile poliçenizi aktifleştirebilirsiniz. Poliçenizi aktifleştirmek için aracı kuruma gitmeniz ve ıslak imzanız ile işlemleri başlatmanız gerekir.
Tablo tarihi: 01.01.2021 - Online sağlık sigortası teklifi ile sigorta aracı kurumundan alınan teklif arasındaki farkı gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Online Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Karşılaştırılır?

Sağlık sigortalarını online bir ekran üzerinde karşılaştırmak sandığınızdan çok daha kolay bir iş! Teklif ekranı üzerinde bazı bilgileri girdikten sonra, karşılaştırma motoru sizin için en iyi sağlık sigortası tekliflerini oluşturacaktır.

Teklif ekranında girmeniz gereken bilgiler:

  • Adınız-Soyadınız

  • Cinsiyetiniz
  • Yaşınız
  • Yaşadığınız il
  • Sigortalatmak istediğiniz kişiler
  • İletişim bilgileri

Çıkan sonuçlar arasında karşılaştırma yapmak için de bazı kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Karşılaştırma yaparken dikkat etmeniz gereken kriterleri tablo üzerinde örnekler ile bulabilirsiniz:

Karşılaştırma Kriterleri X Sigorta Şirketi Y Sigorta Şirketi Z Sigorta Şirketi
Prim 683 TL 956 TL 429 TL
Aile İndirimi Yok. %5 %10
Taksit Sayısı 8 8 9
Plan Seçeneği Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Sadece Yatarak Tedavi
Yatarak Tedavi Limit Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Ameliyat Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL 20.000 TL Yok.
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 defa Yok. 30 defa
Ayakta Tedavi Limit Yıllık 8 defa Yıllık 10 defa Yok.
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz Limitsiz Yok.
Fizik Tedavi 30 defa 30/60 defa Yok.
Ek Sağlık Hizmetleri Ambulans, Tıbbi Danışmanlık Diş paketi, ambulans, evde bakım, check-up, tıbbi danışmanlık Diş paketi, ambulans, tıbbi danışmanlık
Teminat Dışı Kalan Durumlar Aynı. Aynı. Aynı.
Bekleme Süresi 3 ay Yok. 3 ay
Yenileme Garantisi Var. Var. Var.
Giriş Yaşı 0-59 yaş 0-64 yaş 0-64 yaş
Tablo tarihi: 01.01.2021 - Online sağlık sigortası tekliflerini karşılaştıran örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Tablo üzerinde görmüş olduğunuz kriterler, sağlık sigortası satın almadan önce ürün hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Birçok sigorta şirketini aynı ekran üzerinde karşılaştırdığınız için ürün tercihi yaparken içiniz daha rahat olacaktır.

Yoğun iş hayatı ve hızla akıp giden zaman içinde bazı önemli konuları göz ardı etmemek için teknolojinin getirdiği imkanlardan yararlanmalıyız. Sağlık sigortası satın alma konusunu gözünüzde zorlaştırmayın ve daha ileriki zamanlara ötelemeyin! Hızla yükselen tıbbi enflasyona karşı tedbirinizi alın ve değişime güvenli ellerde ayak uydurun!

Online sigorta teklifi almak ve tek ekran üzerinde karşılaştırmak için SSL güvenlik sertifikalı internet sitemize girmeniz yeterli olacaktır. Online olarak gördüğünüz sağlık sigortası tekliflerini, sigorta danışmanlarımız ile birlikte değerlendirebilirsiniz.

Sağlıkla kalın.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bunlar da ilgilinizi çekebilir

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamında Göz Sağlığı
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamında Göz Sağlığı

Gözler, kişinin genel sağlık durumu hakkında bilgi verir. Vücuttaki diğer organlardan hiç...

Sigorta
15 Haziran, Cuma
Tümünü oku
Seyahat Sağlık Sigortası
Seyahat Sağlık Sigortası

Yabancı bir ülkeyi ziyaret etmek, birçok kişi için heyecan verici bir deneyim olsa da bazı...

Sigorta
10 Eylül, Perşembe
Tümünü oku
Çalışan Yan Hakları
Çalışan Yan Hakları

İşverenin isteği ile zorunlu kılınan bazı haklara ek olarak, çalışanlara ekstra fayda sağl...

Sigorta
31 Aralık, Perşembe
Tümünü oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın